Gå til hovedindhold

Staring Entreprenørslange PVC 2"×15mtr m/Storz C koblinger

StaringDykpumperEAN: 5711537065909
Pris fra 294,52 krtil 326 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 31,48 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 265 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Entreprenørslange PVC 2"×15mtr m/Storz C koblinger og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 294.52 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Entreprenørslange PVC 2"×15mtr m/Storz C koblinger
-39%294,52 kr
Før 483,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Entreprenørslange PVC 2"×15mtr m/Storz C koblinger billede

Produktinformation

Entreprenørslange med storz C kobling i begge ender. Passer til 2" pumper. 8 bar. PVC 2". Fås i flere længder. Suge- og trykslange

Produktspecifikationer

Mærke: Staring
Kategori: Slanger
EAN: 5711537065909
Varenr.: 508895
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Staring Entreprenørslange med koblinger 2 15m
326 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Entreprenørslange PVC 2"×15mtr m/Storz C koblinger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Entreprenørslange PVC 2"×15mtr m/Storz C koblinger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk294,52 kr294,52 krKøb
2CS MEGASTORE DK326 kr365 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Entreprenørslange PVC 2"×15mtr m/Storz C koblinger

PriceData har fulgt prisen på Entreprenørslange PVC 2"×15mtr m/Storz C koblinger i 178 dage. Laveste pris i perioden er 223,75 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 326 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 277 kr.

Den nuværende pris på 294,52 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Entreprenørslange PVC 2"×15mtr m/Storz C koblinger. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Entreprenørslange PVC 2"×15mtr m/Storz C koblinger de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026294,52 kr31,48 kr (10%)
30. maj 2026326 kr31,48 kr (11%)
23. maj 2026294,52 kr
16. maj 2026294 kr20 kr (7%)
15. maj 2026274 kr20,52 kr (7%)
2. maj 2026294,52 kr20,48 kr (7%)
1. maj 2026315 kr20,48 kr (7%)
18. apr. 2026294,52 kr8,48 kr (3%)
17. apr. 2026303 kr8,48 kr (3%)
16. apr. 2026294,52 kr17,52 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret