Gå til hovedindhold

Boligcenter Entremøbelsæt 5 stk Sort egetræ og sølv 80 x 30.5 x 40 cm

BoligcenterOpbevaringsbænkeEAN: 8721158839152
Pris fra 879 krtil 1.199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Entremøbelsæt 5 stk Sort egetræ og sølv 80 x 30.5 x 40 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 879 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Entremøbelsæt 5 stk Sort egetræ og sølv 80 x 30.5 x 40 cm
-30%879 kr
Før 1.257 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Entremøbelsæt 5 stk Sort egetræ og sølv 80 x 30.5 x 40 cm billede

Produktinformation

Giv din hal et løft med dette møbelsæt i konstrueret træ. Det er ideelt til mindre rum, da det giver praktisk opbevaring og ser skarpt ud. Pakken inkluderer et rektangulært konsolbord og ekstra opbevaringsløsninger til din entré. Den glatte overflade og sorte eg tone giver et moderne udtryk, der passer til forskellige hjemmestile, og udstråler en stilfuld men nedtonet elegance. Perfekt for dem, der elsker minimalisme. Kvalitetsmaterialer: Dette sæt er lavet af robust konstrueret træ og er både pålideligt og stilfuldt. Det er stabilt og ser godt ud. Den glatte finish tilføjer et klassepræg, perfekt til både moderne og klassisk indretning.Sleek design: Den rektangulære form udnytter din plads optimalt og giver hallen et flot udseende. Dets minimalistiske linjer og sorte eg finish skaber en moderne vibe, der passer til mange stilarter og ser chic ud uden at være for prangende.Funktionel opbevaring: De indbyggede opbevaringsrum gør det nemt at holde styr på tingene. Du kan gemme nøgler, post eller dekorative saker uden at det ser rodet ud. Dette design er en praktisk og stilfuld løsning til dine daglige behov.Nem montering: Det er designet til hurtig samling og kræver blot en skruetrækker og en ven til at hjælpe. Hele processen er ligetil og resulterer i et stabilt møbel, der holder i årevis.Pleje & vedligeholdelse: Tør det af med en fugtig klud for at holde det pænt. Dette holder dit rum rent og indbydende uden for meget besvær, så du får mere tid til at nyde dit hjem. Farve: Sort egetræ og sølvMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 80 x 30.5 x 40 CM (L x B x H)Vægt: 29.45 kgOpbevaringMed sølvbelagt spejl spejlSiddepladser: 80 x 30.5 CM (B x D)Pladser: 1Rammemateriale: Konstrueret træIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Bænk. 1 x Spejl. 2 x Kn...

Produktspecifikationer

Kategori: Opbevaringsbænke
Vægt: 32.45g
EAN: 8721158839152
Varenr.: 1629925
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Entremøbelsæt 5 stk Sort egetræ og sølv 80 x 30.5 x 40 cm
-30%900 kr
Før 1.277 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Entremøbelsæt 5 stk Sort egetræ og sølv 80 x 30.5 x 40 cm billede

Produktinformation

Giv din hal et løft med dette møbelsæt i konstrueret træ. Det er ideelt til mindre rum, da det giver praktisk opbevaring og ser skarpt ud. Pakken inkluderer et rektangulært konsolbord og ekstra opbevaringsløsninger til din entré. Den glatte overflade og sorte eg tone giver et moderne udtryk, der passer til forskellige hjemmestile, og udstråler en stilfuld men nedtonet elegance. Perfekt for dem, der elsker minimalisme. Kvalitetsmaterialer: Dette sæt er lavet af robust konstrueret træ og er både pålideligt og stilfuldt. Det er stabilt og ser godt ud. Den glatte finish tilføjer et klassepræg, perfekt til både moderne og klassisk indretning.Sleek design: Den rektangulære form udnytter din plads optimalt og giver hallen et flot udseende. Dets minimalistiske linjer og sorte eg finish skaber en moderne vibe, der passer til mange stilarter og ser chic ud uden at være for prangende.Funktionel opbevaring: De indbyggede opbevaringsrum gør det nemt at holde styr på tingene. Du kan gemme nøgler, post eller dekorative saker uden at det ser rodet ud. Dette design er en praktisk og stilfuld løsning til dine daglige behov.Nem montering: Det er designet til hurtig samling og kræver blot en skruetrækker og en ven til at hjælpe. Hele processen er ligetil og resulterer i et stabilt møbel, der holder i årevis.Pleje & vedligeholdelse: Tør det af med en fugtig klud for at holde det pænt. Dette holder dit rum rent og indbydende uden for meget besvær, så du får mere tid til at nyde dit hjem. Farve: Sort egetræ og sølvMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 80 x 30.5 x 40 CM (L x B x H)Vægt: 29.45 kgOpbevaringMed sølvbelagt spejl spejlSiddepladser: 80 x 30.5 CM (B x D)Pladser: 1Rammemateriale: Konstrueret træIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Bænk. 1 x Spejl. 2 x Knagerække panel. 1 x BlomsterkrukkeAntal varer: 5Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Opbevaringsbænke
Størrelse: 40 x 40 x 40 cm
Vægt: 32.45g
EAN: 8721158839152
Varenr.: 1629925
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Entremøbelsæt 5 stk Sort egetræ og sølv 80 x 30.5 x 40 cm
-30%900 kr
Før 1.277 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Entremøbelsæt 5 stk Sort egetræ og sølv 80 x 30.5 x 40 cm billede

Produktinformation

Giv din hal et løft med dette møbelsæt i konstrueret træ. Det er ideelt til mindre rum, da det giver praktisk opbevaring og ser skarpt ud. Pakken inkluderer et rektangulært konsolbord og ekstra opbevaringsløsninger til din entrÃ. Den glatte overflade og sorte eg tone giver et moderne udtryk, der passer til forskellige hjemmestile, og udstrÃ¥ler en stilfuld men nedtonet elegance. Perfekt for dem, der elsker minimalisme. Kvalitetsmaterialer: Dette sæt er lavet af robust konstrueret træ og er bÃ¥de pÃ¥lideligt og stilfuldt. Det er stabilt og ser godt ud. Den glatte finish tilføjer et klassepræg, perfekt til bÃ¥de moderne og klassisk indretning.Sleek design: Den rektangulære form udnytter din plads optimalt og giver hallen et flot udseende. Dets minimalistiske linjer og sorte eg finish skaber en moderne vibe, der passer til mange stilarter og ser chic ud uden at være for prangende.Funktionel opbevaring: De indbyggede opbevaringsrum gør det nemt at holde styr pÃ¥ tingene. Du kan gemme nøgler, post eller dekorative saker uden at det ser rodet ud. Dette design er en praktisk og stilfuld løsning til dine daglige behov.Nem montering: Det er designet til hurtig samling og kræver blot en skruetrækker og en ven til at hjælpe. Hele processen er ligetil og resulterer i et stabilt møbel, der holder i Ã¥revis.Pleje & vedligeholdelse: Tør det af med en fugtig klud for at holde det pænt. Dette holder dit rum rent og indbydende uden for meget besvær, sÃ¥ du fÃ¥r mere tid til at nyde dit hjem. Farve: Sort egetræ og sølvMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 80 x 30.5 x 40 CM (L x B x H)Vægt: 29.45 kgOpbevaringMed sølvbelagt spejl spejlSiddepladser: 80 x 30.5 CM (B x D)Pladser: 1Rammemateriale: Konstrueret træIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Bænk. 1 x Spejl. 2 x Knagerække panel. 1 x BlomsterkrukkeAntal varer: 5Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Opbevaringsbænke
Størrelse: 40 x 40 x 40 cm
Vægt: 32.45g
EAN: 8721158839152
Varenr.: 1629925
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Entremøbelsæt 5 Dele Sort Egetræ Og Sølv 80 X 30.5 X 40 Cm
-20%1.199 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Entremøbelsæt 5 stk Sort egetræ og sølv 80 x 30.5 x 40 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Entremøbelsæt 5 stk Sort egetræ og sølv 80 x 30.5 x 40 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK879 kr879 krKøb
2Livera DK900 kr969 krKøb
3Vivas DK900 kr969 krKøb
4BoligRetning1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Entremøbelsæt 5 stk Sort egetræ og sølv 80 x 30.5 x 40 cm

PriceData har fulgt prisen på Entremøbelsæt 5 stk Sort egetræ og sølv 80 x 30.5 x 40 cm i 168 dage. Laveste pris i perioden er 795 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 939 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 865 kr.

Den nuværende pris på 879 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Entremøbelsæt 5 stk Sort egetræ og sølv 80 x 30.5 x 40 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Entremøbelsæt 5 stk Sort egetræ og sølv 80 x 30.5 x 40 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026879 kr60 kr (6%)
4. mar. 2026939 kr61 kr (7%)
18. feb. 2026878 kr
17. feb. 2026878,48 kr12,48 kr (1%)
16. feb. 2026866 kr
15. feb. 2026865,84 kr31,84 kr (4%)
14. feb. 2026834 kr
13. feb. 2026834,24 kr104,76 kr (11%)
12. feb. 2026939 kr111 kr (13%)
7. feb. 2026828 kr111 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret