Gå til hovedindhold

Engangshandske Prime Source STANDARD str. M uden Pudder Nitril AQL 1.5 blå - (100 stk.)

Prime SourceEngangshandskerEAN: 5710876445922
Pris fra 46 krtil 75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36 kr 6. maj

Sammenlign priser på Engangshandske Prime Source STANDARD str. M uden Pudder Nitril AQL 1.5 blå - (100 stk.) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Engangshandske Prime Source STANDARD str. M uden Pudder Nitril AQL 1.5 blå - (100 stk.)
46 kr
Til butik
Engangshandske Prime Source STANDARD str. M uden Pudder Nitril AQL 1.5 blå - (100 stk.) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Prime Source
Kategori: Handsker
Farve: 1
Artikel nr.: 5710876445922
EAN: 5710876445922
Varenr.: 9863924
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Prime Source Engangshandsker Nitril Blå | Medium
58,75 kr
Til butik
Prime Source Engangshandsker Nitril Blå | Medium billede

Produktinformation

Blå engangshandsker i nitril uden puder. Leveres i kasser á 150 blå nitrilhandsker, som passer til både højre og venstre hånd. Handskerne er uden latexprotein, og dermed langt mere allergivenlige end latexhandsker. Produktfordele: Allergivenligt ma

Produktspecifikationer

Mærke: Prime Source
Kategori: Nitrilhandsker
EAN: 5710876445922
Varenr.: 128530
Gå til EasyClean
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nitrilhandsker - 100 stk - Plus - Blå
69 kr
Til butik
Nitrilhandsker - 100 stk - Plus - Blå billede

Produktinformation

Opdag sikkerhed, komfort og alsidighed med Nitrilhandsker 100 stk Plus. Fremstillet af 100% nitril giver en stærk barriere mod kemikalier og snavs, samtidig med at handsken er pudderfri og latexfri for dem med latexallergi. Den pudderfrie konstruktion g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: EasyClean
Kategori: Rengøringsudstyr
EAN: 5710876445922
Varenr.: 54830380646776
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
PrimeSource engangshandske, nitril, pudderfri, bl, str. M
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Engangshandske Prime Source STANDARD str. M uden Pudder Nitril AQL 1.5 blå - (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Engangshandske Prime Source STANDARD str. M uden Pudder Nitril AQL 1.5 blå - (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK46 kr85 krKøb
2HUMA.dk58,75 kr58,75 krKøb
3EasyClean69 kr69 krKøb
4WATTOO.DK75 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Engangshandske Prime Source STANDARD str. M uden Pudder Nitril AQL 1.5 blå - (100 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Engangshandske Prime Source STANDARD str. M uden Pudder Nitril AQL 1.5 blå - (100 stk.) i 163 dage. Laveste pris i perioden er 33 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 46 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 46 kr er 24% over normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Engangshandske Prime Source STANDARD str. M uden Pudder Nitril AQL 1.5 blå - (100 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Engangshandske Prime Source STANDARD str. M uden Pudder Nitril AQL 1.5 blå - (100 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202646 kr10 kr (28%)
6. maj 202636 kr2 kr (5%)
5. maj 202638 kr2 kr (6%)
30. apr. 202636 kr2 kr (5%)
17. apr. 202638 kr4 kr (12%)
8. feb. 202634 kr1 kr (3%)
21. dec. 202533 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret