Gå til hovedindhold

Energizer Lithium Battery CR-P2 | 6 V DC | 1500 mAh | 1-Blister | Sølv

EnergizerSanitetEAN: 7638900052503
Pris fra 41,29 krtil 124 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 82,71 kr (67% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Energizer Lithium Battery CR-P2 | 6 V DC | 1500 mAh | 1-Blister | Sølv og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41.29 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Batteri, Energizer Lithium, 223/CR-P2, 6 V, kamerabatteri
41,29 kr
Til butik
Batteri, Energizer Lithium, 223/CR-P2, 6 V, kamerabatteri billede

Produktspecifikationer

Mærke: Energizer
Kategori: Knapcelle batterier
Farve: 2
Artikel nr.: 7638900052503
EAN: 7638900052503
Varenr.: 1175586
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Energizer lithium photo CR-P2 223 6V EL223Ap
49 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Energizer Foto Lithium 223 (6V)
56 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Energizer Lithium Battery CR-P2 | 6 V DC | 1500 mAh | 1-Blister | Sølv
-52%96 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lommelygtesalg.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Energizer Lithium Photo 223 1 pack - Batteri
108,9 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Energizer Lithium Photo 223 1 pack - Batteri
108,9 kr
Til butik
Gå til Pande-lampe.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Energizer Lithium Photo 223 1 pack - Batteri
108,9 kr
Til butik
Gå til Cykel-lygter.dk
TrustScore 4 ud af 53,7
Energizer Lithium Photo 223 1 pack - Batteri
108,9 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Energizer Lithium Photo 223 1 pack - Batteri
108,9 kr
Til butik
Gå til Arbejdslamper.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Energizer Lithium Photo 223 1 pack - Batteri
108,9 kr
Til butik
Gå til Batteri-salg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Energizer Lithium Photo 223 1 pack - Batteri
108,9 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Energizer batteri 6V. CR-P2 lithium, til armaturer/foto/alarm 223
110 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Energizer batteri 6V CR-P2 lithium, foto/alarm 223
124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Energizer Lithium Battery CR-P2 | 6 V DC | 1500 mAh | 1-Blister | Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Energizer Lithium Battery CR-P2 | 6 V DC | 1500 mAh | 1-Blister | Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK41,29 kr80,29 krKøb
2Hobbix49 kr49 krKøb
3Proshop DK56 kr95 krKøb
4Teknikproffset DK96 kr145 krKøb
5Lommelygtesalg.dk108,9 kr108,9 krKøb
6Outmore.dk108,9 kr108,9 krKøb
7Pande-lampe.dk108,9 kr108,9 krKøb
8Cykel-lygter.dk108,9 kr108,9 krKøb
9MAXiPRO108,9 kr108,9 krKøb
10Arbejdslamper.dk108,9 kr108,9 krKøb
11Batteri-salg.dk108,9 kr108,9 krKøb
12vvsfittings.dk110 kr110 krKøb
13Elvvs.dk124 kr124 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Energizer Lithium Battery CR-P2 | 6 V DC | 1500 mAh | 1-Blister | Sølv

PriceData har fulgt prisen på Energizer Lithium Battery CR-P2 | 6 V DC | 1500 mAh | 1-Blister | Sølv i 178 dage. Laveste pris i perioden er 32,95 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 41,29 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Energizer Lithium Battery CR-P2 | 6 V DC | 1500 mAh | 1-Blister | Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Energizer Lithium Battery CR-P2 | 6 V DC | 1500 mAh | 1-Blister | Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202641,29 kr7,71 kr (16%)
23. maj 202649 kr16,05 kr (49%)
6. dec. 202532,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret