Gå til hovedindhold

Energizer Lithium Batteri Aaa | 1.5 V DC | 1250 mAh | 4-Blister | Sølv

EnergizerEludstyrEAN: 7638900273267
Pris fra 80 krtil 229 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 149 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 76 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Energizer Lithium Batteri Aaa | 1.5 V DC | 1250 mAh | 4-Blister | Sølv og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 80 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Energizer Ultimate Lithium - Batteri 4 x AAA - Li - 1250 mAh
80 kr
Til butik
Energizer Ultimate Lithium - Batteri 4 x AAA - Li - 1250 mAh billede

Produktspecifikationer

Mærke: Energizer
Kategori: AAA batterier
Farve: 2
Artikel nr.: 7638900273267
EAN: 7638900273267
Varenr.: 1155433
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Energizer AAA batterier, 4 stk.
88 kr
Til butik
Energizer AAA batterier, 4 stk. billede

Produktinformation

Et AAA-batteri er et lille, cylindrisk batteri, der leverer 1,5 volt i alkaline-versionen og er populært i enheder, hvor både kompakt størrelse og lav til moderat strømforbrug er vigtigt. AAA-batterier er mindre end AA-batterier og har derfor en lavere ka...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Energizer
Kategori: Elektronik & tilbehør
Størrelse: aaa
EAN: 7638900273267
Varenr.: 881081511
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Energizer Battery Ultimate Lithium AAA (4-pack)
91 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
93 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
93 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Energizer L92/AAA batteri, 4 stk.
128,23 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Energizer Lithium Batteri Aaa | 1.5 V DC | 1250 mAh | 4-Blister | Sølv
-43%131 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
136 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Energizer Ultimate Lithium AAA (4)
141,25 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Energizer Ultimate AAA type Standardbatterier 4
144 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
166 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
166 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Energizer 1x4 ENERGIZER Ultimate Lithium
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Energizer Lithium Batteri Aaa | 1.5 V DC | 1250 mAh | 4-Blister | Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Energizer Lithium Batteri Aaa | 1.5 V DC | 1250 mAh | 4-Blister | Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK80 kr119 krKøb
2LavprisEl88 kr88 krKøb
3Proshop DK91 kr130 krKøb
4Greenline93 kr93 krKøb
5LampeGuru.dk93 kr93 krKøb
6EL-GROSSISTEN128,23 kr128,23 krKøb
7Teknikproffset DK131 kr180 krKøb
8CompletVVS136 kr136 krKøb
9HUMA.dk141,25 kr141,25 krKøb
10CompuMail DK144 kr144 krKøb
11BilligVVS DK166 kr166 krKøb
12LavprisVVS166 kr166 krKøb
13Ultrashop229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Energizer Lithium Batteri Aaa | 1.5 V DC | 1250 mAh | 4-Blister | Sølv

PriceData har fulgt prisen på Energizer Lithium Batteri Aaa | 1.5 V DC | 1250 mAh | 4-Blister | Sølv i 182 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 80 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Energizer Lithium Batteri Aaa | 1.5 V DC | 1250 mAh | 4-Blister | Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Energizer Lithium Batteri Aaa | 1.5 V DC | 1250 mAh | 4-Blister | Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202680 kr4 kr (5%)
6. maj 202684 kr4 kr (5%)
5. maj 202680 kr4 kr (5%)
30. apr. 202676 kr4 kr (5%)
23. feb. 202680 kr10 kr (11%)
22. feb. 202690 kr10 kr (13%)
1. feb. 202680 kr10 kr (14%)
21. jan. 202670 kr6 kr (8%)
20. jan. 202676 kr6 kr (9%)
15. jan. 202670 kr20 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret