Gå til hovedindhold

ENDORFY Vero L5 Strømforsyning - 500 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified

Pris fra 289 krtil 399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 282 kr 26. maj

Sammenlign priser på ENDORFY Vero L5 Strømforsyning - 500 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Endorfy Vero L5 Bronze Strømforsyning 500Watt
289 kr
Til butik
Endorfy Vero L5 Bronze Strømforsyning 500Watt billede

Produktinformation

Endorfy Vero L5 Bronze - Strømforsyning (intern) - ATX12V - 80 PLUS Bronze - AC 230 V - 500 watt - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Endorfy
Artikel nr.: EY7A004
EAN: 5903018666136
Varenr.: 1001203321
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ENDORFY Vero L5 Strømforsyning - 500 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified
295 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning ENDORFY Vero L5 500 W ATX (sort)
-31%379 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Strømforsyning ENDORFY Vero L5 500 W ATX (sort) billede

Produktinformation

Stabil strømforsyning til din PCENDORFY Vero L5 på 500 W er en solid ATX strømforsyning til stationære PC’er, der leverer pålidelig effekt til hverdag og gaming. En 12 cm topmonteret ventilator med aktiv køling og FDB-leje hjælper med at holde temperaturen nede, mens det ikke‑modulære kabeldesign gør tilslutningen enkel.Hvorfor vælge Vero L5 i elartiklerStrømforsyningen understøtter 24‑pin ATX bundkort og leveres med de vigtigste kabler til CPU, PCIe, SATA og Molex. De indbyggede beskyttelser - overstrøm, overspænding, underspænding, overeffekt og kortslutning - giver tryg drift. Med 80 PLUS Bronze og en MTBF på 80.000 timer er den et stærkt valg til byggeprojekter, hvor driftssikkerhed og enkel installation er i fokus.Formfaktor: ATXFormål: PCSamlet effekt: 500 WAC indgangsspænding: 230 VBundkortstrøm: 24‑pin ATXKabling: Ikke‑modulærKøling: Aktiv, 1 × 12 cm ventilator (0–1.400 RPM)Lejeteknologi: FDBBeskyttelser: Overeffekt, underspænding, overstrøm, kortslutning, overspændingMTBF: 80.000 timerUnderstøttede bundkort: ATX, micro BTX, Mini‑ATXTilslutninger: 1 × PCIe (6+2‑pin), 1 × EPS (4+4‑pin), 5 × SATA, 1 × Molex (4‑pin)Kabellængder: PCIe 56 cm, bundkort 57 cm, SATA 82 cm, Molex 82 cmDriftstemp.: 0 – 105 °CMål (H × B × D): 8,7 × 15 × 14 cmVægt: 2,06 kgKontakt: Tænd/slukPakketype: Boks...

Produktspecifikationer

Mærke: Endorfy
Kategori: Strømforsyninger
Vægt: 2.03g
EAN: 5903018666136
Varenr.: 1885727
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning ENDORFY Vero L5 500 W ATX (sort)
-30%399 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Endorfy Vero L5 Bronze Strømforsyning 500Watt
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ENDORFY Vero L5 Strømforsyning - 500 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ENDORFY Vero L5 Strømforsyning - 500 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK289 kr289 krKøb
2Proshop DK295 kr334 krKøb
3Boligcenter DK379 kr379 krKøb
4Vivas DK399 kr478 krKøb
5Ultrashop399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ENDORFY Vero L5 Strømforsyning - 500 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified

PriceData har fulgt prisen på ENDORFY Vero L5 Strømforsyning - 500 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified i 177 dage. Laveste pris i perioden er 282 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 497 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 403 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er 28% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for ENDORFY Vero L5 Strømforsyning - 500 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for ENDORFY Vero L5 Strømforsyning - 500 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026289 kr1 kr (0%)
30. maj 2026288 kr1 kr (0%)
27. maj 2026289 kr7 kr (2%)
26. maj 2026282 kr4 kr (1%)
24. maj 2026286 kr4 kr (1%)
23. maj 2026282 kr4 kr (1%)
22. maj 2026286 kr2 kr (1%)
20. maj 2026284 kr4 kr (1%)
12. maj 2026288 kr1 kr (0%)
9. maj 2026289 kr110 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret