Gå til hovedindhold

ENDORFY Supremo FM6 1000 W Strømforsyning - 1000 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified

Pris fra 1.000 krtil 1.379 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 379 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 983 kr 3. apr.

Sammenlign priser på ENDORFY Supremo FM6 1000 W Strømforsyning - 1000 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1000 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Endorfy Supremo FM6 Strømforsyning 1000Watt
1.000 kr
Til butik
Endorfy Supremo FM6 Strømforsyning 1000Watt billede

Produktinformation

Endorfy Supremo FM6 - Strømforsyning (intern) - ATX 3.1 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 1000 watt - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Endorfy
Artikel nr.: EY7A011
EAN: 5903018667942
Varenr.: 1003124021
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ENDORFY Supremo FM6 1000 W Strømforsyning - 1000 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified
1.079 kr
Til butik
ENDORFY Supremo FM6 1000 W Strømforsyning - 1000 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified billede

Produktinformation

Strømforsyning ( intern ), ATX standard: ATX12V 3.1, 80 plus Gold, Cybenetics: Platinum effektivitet, 120mm blæser fluid dynamic leje, kabler: 3 x 8 (6+2) pins til grafikkort / 1 x 12V-2x6 600 Watt pins til grafikkort (PCI Express 5.1 ready) / 8 x 5 pins SATA / 1 x 4 pins Molex / 1 x 24 (20+4) pins ATX / 2 x 4+4 pins CPU, fuld modulærfarve: sort, 1000 watt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ENDORFY
Kategori: Stroemforsyning
Artikel nr.: EY7A011
EAN: 5903018667942
Varenr.: 3436110
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning ENDORFY Supremo FM6 1000W - sort
-2%1.359 kr
Før 1.389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Strømforsyning ENDORFY Supremo FM6 1000W - sort billede

Produktinformation

Kraftig ATX strømforsyning til stationær pcENDORFY Supremo FM6 1000W er en ATX-strømforsyning på 1.000 W med fuldt modulære kabler, der gør kabelstyring enkel og ryddelig i dit kabinet. Den leverer stabil effekt til krævende systemer via en stærk +12 V skinne på 83 A og er udstyret med 80 PLUS Gold for høj effektivitet i daglig brug.Støjsvag, aktiv kølingDen aktive køling sker via en 12 cm blæser placeret i toppen. Designet er kompakt (H × B × D: 8,7 × 14 × 15 cm) og passer i de fleste opsætninger, mens tænd/sluk-knappen giver nem kontrol.Sikker og fremtidsklarSupremo FM6 tilbyder en bred pakke af beskyttelser: OCP, UVP, OVP, SCP, OPP, SIP og OTP. Strømforsyningen følger ATX 3.1-standarden og har modulære tilslutninger, inkl. dedikerede porte til bundkort, CPU/PCI-E, periferi samt 12V‑2×6.Formfaktor: ATXSamlet effekt: 1.000 WEffektivitet: 80 PLUS GoldAC-indgang: 100 – 240 V, 50 – 60 Hz+12 V max strøm: 83 A+5 V max strøm: 20 A+3,3 V max strøm: 20 A+5Vsb max strøm: 3 A-12 V max strøm: 0,3 AKøling: Aktiv, 1 × 12 cm blæser (top)Modulære kabler: JaATX-version: 3.1Mål (H × B × D): 8,7 × 14 × 15 cmVægt: 1,46 kgFarve: SortSikkerhedsfunktioner: OCP, UVP, OVP, SCP, OPP, SIP, OTP...

Produktspecifikationer

Mærke: Endorfy
Kategori: Strømforsyninger
Vægt: 2.9g
EAN: 5903018667942
Varenr.: 1889021
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning ENDORFY Supremo FM6 1000W - sort
-2%1.379 kr
Før 1.409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ENDORFY Supremo FM6 1000 W Strømforsyning - 1000 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ENDORFY Supremo FM6 1000 W Strømforsyning - 1000 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.000 kr1.000 krKøb
2Proshop DK1.079 kr1.079 krKøb
3Boligcenter DK1.359 kr1.359 krKøb
4Vivas DK1.379 kr1.458 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ENDORFY Supremo FM6 1000 W Strømforsyning - 1000 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified

PriceData har fulgt prisen på ENDORFY Supremo FM6 1000 W Strømforsyning - 1000 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified i 178 dage. Laveste pris i perioden er 871 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 1.204 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.017 kr.

Den nuværende pris på 1.000 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for ENDORFY Supremo FM6 1000 W Strømforsyning - 1000 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for ENDORFY Supremo FM6 1000 W Strømforsyning - 1000 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.000 kr1 kr (0%)
30. maj 2026999 kr182 kr (15%)
29. maj 20261.181 kr104 kr (10%)
28. maj 20261.077 kr78 kr (8%)
27. maj 2026999 kr2 kr (0%)
25. maj 2026997 kr4 kr (0%)
24. maj 2026993 kr1 kr (0%)
23. maj 2026992 kr200 kr (17%)
22. maj 20261.192 kr2 kr (0%)
21. maj 20261.190 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret