Gå til hovedindhold

Endorfy Spartan 5 MAX - Processor-køler - (for: LGA1156, AM2, AM2+, AM3, LGA1155, AM3+, FM1, FM2, LGA1150, FM2+, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - 120 mm - sort

Pris fra 144 krtil 229 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 85 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Endorfy Spartan 5 MAX - Processor-køler - (for: LGA1156, AM2, AM2+, AM3, LGA1155, AM3+, FM1, FM2, LGA1150, FM2+, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - 120 mm - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Endorfy Spartan 5 MAX Processor-køler 1-pack Sort 120 mm
144 kr
Til butik
Endorfy Spartan 5 MAX Processor-køler 1-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

Endorfy Spartan 5 MAX - Processor-køler - (for: LGA1156, AM2, AM2+, AM3, LGA1155, AM3+, FM1, FM2, LGA1150, FM2+, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - 120 mm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Endorfy
Artikel nr.: EY3A003
EAN: 5903018665801
Varenr.: 1001038622
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Endorfy Spartan 5 MAX - Processor-køler - (for: LGA1156, AM2, AM2+, AM3, LGA1155, AM3+, FM1, FM2, LGA1150, FM2+, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - 120 mm - sort
161 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ENDORFY Spartan 5 MAX - CPU Luftkøler
194 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU-køler 12 cm - ENDORFY Spartan 5 MAX, sort
-25%209 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU-køler 12 cm - ENDORFY Spartan 5 MAX, sort
-23%229 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Endorfy Spartan 5 MAX - Processor-køler - (for: LGA1156, AM2, AM2+, AM3, LGA1155, AM3+, FM1, FM2, LGA1150, FM2+, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - 120 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Endorfy Spartan 5 MAX - Processor-køler - (for: LGA1156, AM2, AM2+, AM3, LGA1155, AM3+, FM1, FM2, LGA1150, FM2+, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - 120 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK144 kr144 krKøb
2CS MEGASTORE DK161 kr200 krKøb
3Proshop DK194 kr233 krKøb
4Boligcenter DK209 kr209 krKøb
5Vivas DK229 kr308 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Endorfy Spartan 5 MAX - Processor-køler - (for: LGA1156, AM2, AM2+, AM3, LGA1155, AM3+, FM1, FM2, LGA1150, FM2+, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - 120 mm - sort

PriceData har fulgt prisen på Endorfy Spartan 5 MAX - Processor-køler - (for: LGA1156, AM2, AM2+, AM3, LGA1155, AM3+, FM1, FM2, LGA1150, FM2+, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - 120 mm - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 228 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 178 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Endorfy Spartan 5 MAX - Processor-køler - (for: LGA1156, AM2, AM2+, AM3, LGA1155, AM3+, FM1, FM2, LGA1150, FM2+, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - 120 mm - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Endorfy Spartan 5 MAX - Processor-køler - (for: LGA1156, AM2, AM2+, AM3, LGA1155, AM3+, FM1, FM2, LGA1150, FM2+, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - 120 mm - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026144 kr30 kr (17%)
28. maj 2026174 kr5 kr (3%)
25. maj 2026169 kr1 kr (1%)
20. maj 2026168 kr11 kr (6%)
14. maj 2026179 kr11 kr (7%)
13. maj 2026168 kr5 kr (3%)
3. maj 2026173 kr1 kr (1%)
2. maj 2026172 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026173 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026174 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret