Gå til hovedindhold

Endgame Gear OP1w 4k (v1) - Black - Gaming Mus - Optisk - Sort

Endgame GearMus og trackballsEAN: 4251442509323
Pris fra 829 krtil 929 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (11% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 499 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Endgame Gear OP1w 4k (v1) - Black - Gaming Mus - Optisk - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 829 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Shark Gaming DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Endgame Gear OP1w 4k Wireless Gaming Mouse - Black
-11%829 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Endgame Gear OP1w 4k Wireless Gaming Mouse - Black billede

Produktspecifikationer

Mærke: Endgame
Kategori: Gaming Mus
EAN: 4251442509323
Varenr.: 223459
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Endgame Gear OP1w 4k Wireless Gaming Maus
869 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Endgame Gear OP1w 4k (v1) - Black - Gaming Mus - Optisk - Sort
871 kr
Til butik
Endgame Gear OP1w 4k (v1) - Black - Gaming Mus - Optisk - Sort billede

Produktinformation

Gaming Mus, kablet tilslutning: USB-A med aftageligt USB-C, polling rate: 125 - 4000 Hz opdatering, optisk sensor - PixArt PAW3395 med 50 - 26000 dpi, 7 knapper, scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, kompatibilitet: Windows, hvid - OP1w 4k (v1) leverer op til 4000Hz trådløs polling, PixArt PAW3395 optisk sensor, forsorterede Kailh GX mekaniske switches og et letvægts højrehåndsdesign på ~58.5g i sort. OP1w 4k er bygget til konkurrencespil og bruger en Nordic nRF52840 trådløs MCU samt den medfølgende 4k-dongle for stabil 2.4GHz-ydeevne, med ekstremt lav klik- og bevægelseslatens og en redesignet form optimeret til claw grip-komfort og kontrol. Op til 4000Hz trådløs pollingfrekvens (4000Hz som standard; 2000Hz/1000Hz understøttes) PixArt PAW3395 sensor med op til 26,000 CPI, 650 IPS, 50G og Motion-Sync Udskiftelige switches til primære knapper med tilgængelige bundskruer til tilpasning 7 knapper inkl. CPI-knap og strømskyder på undersiden Hybrid Skate Design med små skates forudmonteret og store skates inkluderet Kablet og trådløs tilslutning: USB Type-A og 2.4GHz dongle; USB-C på mus og dongle Nyd præcis tracking, skarpe klik og fleksible muligheder for switches og skates i en performance-fokuseret trådløs mus bygget til ensartet, højhastigheds respons.

Produktspecifikationer

Mærke: Endgame Gear
Kategori: Mus
Artikel nr.: EGG-OP1W4K-BLK
EAN: 4251442509323
Varenr.: 3330902
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Endgame Gear OP1w 4K trådløs gaming-mus - sort
-14%909 kr
Før 1.059 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Endgame Gear OP1w 4K trådløs gaming-mus - sort
-14%929 kr
Før 1.079 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Endgame Gear OP1w 4k Trådløs Gaming Mus - Sort - GEEKD.dk
929 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Endgame Gear OP1w 4k (v1) - Black - Gaming Mus - Optisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Endgame Gear OP1w 4k (v1) - Black - Gaming Mus - Optisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Shark Gaming DK829 kr829 krKøb
2CompuMail DK869 kr869 krKøb
3Proshop DK871 kr910 krKøb
4Boligcenter DK909 kr909 krKøb
5Vivas DK929 kr1.008 krKøb
6Geekd929 kr929 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Endgame Gear OP1w 4k (v1) - Black - Gaming Mus - Optisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Endgame Gear OP1w 4k (v1) - Black - Gaming Mus - Optisk - Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 920 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 781 kr.

Den nuværende pris på 829 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Endgame Gear OP1w 4k (v1) - Black - Gaming Mus - Optisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Endgame Gear OP1w 4k (v1) - Black - Gaming Mus - Optisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026829 kr40 kr (5%)
28. apr. 2026869 kr150 kr (21%)
21. apr. 2026719 kr220 kr (44%)
11. apr. 2026499 kr330 kr (40%)
27. mar. 2026829 kr91 kr (10%)
18. mar. 2026920 kr13 kr (1%)
26. feb. 2026907 kr13 kr (1%)
20. jan. 2026920 kr30 kr (3%)
9. dec. 2025890 kr341 kr (62%)
8. dec. 2025549 kr341 kr (38%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret