Gå til hovedindhold

En Fant Regntøj Bukser Og Jakke Blue Night - Str. 2y 92cm

Pris fra 329,97 krtil 440 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 110,03 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på En Fant Regntøj Bukser Og Jakke Blue Night - Str. 2y 92cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 329.97 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Regnsæt Solid - 795 - 92
-40%329,97 kr
Før 549,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Regnsæt Solid - 795 - 92 billede

Produktinformation

Regntøj i vind- og vandtæt funktionsmateriale fra EN FANT. Sættet har svejsede sømme. Jakken har aftagelig hætte med trykknapper og i øvrigt YKK lynlås i front. Elastisk, justerbar talje samt elastik ved ærmer. Bukserne har elastik forneden på benene og forstærket justerbar elastik under foden.  Str. 86-104 har elastiske, justerbare seler med spænder i plast. Str. 110-140 er uden seler og har elastik omkring taljen. 3M reflekterende detaljer. Uden for. PU gummibelagt materiale uden miljøfarlige fluorcarboner. Vandfast: 5.000 mm. ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: En Fant
Kategori: 5425
Størrelse: 92
EAN: 5714625444068
Varenr.: 97c528c9-e2b3-4cc6-9375-e59f7e9edf68
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Regnsæt Solid - 795 - 92
-40%329,97 kr
Før 549,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Regnsæt Solid - 795 - 92 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: En Fant
Kategori: Regntøj
Materiale: 100% Polyester
Størrelse: 92
EAN: 5714625444068
Varenr.: 97c528c9-e2b3-4cc6-9375-e59f7e9edf68
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
En Fant Regntøj Bukser Og Jakke Blue Night - Str. 2y 92cm
-30%349,97 kr
Før 499,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
En Fant Regntøj Bukser Og Jakke Blue Night - Str. 2y 92cm billede

Produktinformation

Regntøjssæt i farven blue night med bukser og jakke fra En Fant. Jakken har aftagelig hætte med trykknapper, to lommer og elastik ved håndledet. Jakken lukkes med lynlås og trykknapper. Der er refleksstjerne bagpå og justerbar elastik nederst i jakken. Bukserne har elastik ved anklerne og aftagelige fodstropper. Bukserne har seler til og med størrelse 104. Sættet har et vandsøjletryk på 5.000 mm og har svejsede sømme.

Produktspecifikationer

Mærke: En Fant
Kategori: En Fant
Størrelse: Str. 2y 92cm
Artikel nr.: 240000
EAN: 5714625444068
Varenr.: 5714625444068
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
En Fant Regntøj m. Seler - PU - Blue Night
-25%374,96 kr
Før 499,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dansk - vi klæ´r familien på
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
En Fant Børne Regnsæt - Blue Night - 92
440 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad En Fant Regntøj Bukser Og Jakke Blue Night - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad En Fant Regntøj Bukser Og Jakke Blue Night - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Pixizoo DK329,97 kr329,97 krKøb
2BabySam DK329,97 kr329,97 krKøb
3MilkyWalk DK349,97 kr398,97 krKøb
4Kids-world.dk374,96 kr374,96 krKøb
5Dansk - vi klæ´r familien på440 kr440 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for En Fant Regntøj Bukser Og Jakke Blue Night - Str. 2y 92cm

PriceData har fulgt prisen på En Fant Regntøj Bukser Og Jakke Blue Night - Str. 2y 92cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 249,98 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 499,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 385 kr.

Den nuværende pris på 329,97 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for En Fant Regntøj Bukser Og Jakke Blue Night - Str. 2y 92cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for En Fant Regntøj Bukser Og Jakke Blue Night - Str. 2y 92cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026329,97 kr20 kr (6%)
25. maj 2026349,97 kr49,99 kr (12%)
24. maj 2026399,96 kr25 kr (7%)
18. maj 2026374,96 kr25 kr (6%)
17. maj 2026399,96 kr25 kr (7%)
28. apr. 2026374,96 kr65,04 kr (15%)
27. apr. 2026440 kr40,04 kr (10%)
25. apr. 2026399,96 kr25 kr (7%)
9. apr. 2026374,96 kr65,04 kr (15%)
8. apr. 2026440 kr65,04 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret