Gå til hovedindhold

Astrid Lindgren Emil - 4 Kopper sæt - 100% melamin - Emil Fra Lønneberg - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk

Astrid LindgrenAEAN: 5704976087205
Pris fra 109,95 krtil 146 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 36,05 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99,95 kr 14. maj

Sammenlign priser på Emil - 4 Kopper sæt - 100% melamin - Emil Fra Lønneberg - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Melamin Kopper Til Børn - Emil - 4 Stk - Barbo Toys
109,95 kr
Til butik
Melamin Kopper Til Børn - Emil - 4 Stk - Barbo Toys billede

Produktinformation

Gør måltiderne mere eventyrlige for dine børn med "Emil fra Lønneberg 4 kopper sæt"....

Produktspecifikationer

Mærke: barbo toys
Kategori: babyudstyr|spisetid og amning|baby kopper
EAN: 5704976087205
Varenr.: 681807
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Astrid Lindgren Cup Set 4 Pcs Emil of Lönneberga
117 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Emil - 4 Kopper sæt | Emil fra Lønneberg
118 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Barbo Toys Emil 100% melamin service 4 glas sæt
125 kr
Til butik
Gå til Booktok
TrustScore 5 ud af 54,7
Emil - 4 Kopper sæt - 100% melamin - Emil Fra Lønneberg - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk
146 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Emil - 4 Kopper sæt - 100% melamin - Emil Fra Lønneberg - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Emil - 4 Kopper sæt - 100% melamin - Emil Fra Lønneberg - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk109,95 kr109,95 krKøb
2Proshop DK117 kr156 krKøb
3CS MEGASTORE DK118 kr157 krKøb
4Teknikproffset DK125 kr174 krKøb
5Booktok146 kr146 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Emil - 4 Kopper sæt - 100% melamin - Emil Fra Lønneberg - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk

PriceData har fulgt prisen på Emil - 4 Kopper sæt - 100% melamin - Emil Fra Lønneberg - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk i 173 dage. Laveste pris i perioden er 99,95 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 154 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 125 kr.

Den nuværende pris på 109,95 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Emil - 4 Kopper sæt - 100% melamin - Emil Fra Lønneberg - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Emil - 4 Kopper sæt - 100% melamin - Emil Fra Lønneberg - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026109,95 kr7,05 kr (6%)
28. maj 2026117 kr7,05 kr (6%)
24. maj 2026109,95 kr7,05 kr (6%)
23. maj 2026117 kr7,05 kr (6%)
19. maj 2026109,95 kr10 kr (10%)
14. maj 202699,95 kr14,05 kr (12%)
13. maj 2026114 kr14,05 kr (14%)
21. apr. 202699,95 kr20,05 kr (17%)
20. apr. 2026120 kr20,05 kr (20%)
14. apr. 202699,95 kr20,05 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret