Gå til hovedindhold

Emerio ST-109562.17, Sort, Sølv, GS A13, 900 W, 1 stk, 315 mm, 125 mm

EmerioKøkkenudstyrEAN: 7333282007652
Pris fra 127,04 krtil 242 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 114,96 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Emerio ST-109562.17, Sort, Sølv, GS A13, 900 W, 1 stk, 315 mm, 125 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 127.04 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Emerio ST-109562.17, Sort, Sølv, GS A13, 900 W, 1 stk, 315 mm, 125 mm
127,04 kr
Til butik
Emerio ST-109562.17, Sort, Sølv, GS A13, 900 W, 1 stk, 315 mm, 125 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Emerio
Kategori: Toastere
Farve: 1
Artikel nr.: ST-109562.17
EAN: 7333282007652
Varenr.: 9210516
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Emerio Brødrister ST-109562.17
172 kr
Til butik
Emerio Brødrister ST-109562.17 billede

Produktinformation

Med Emerios XXL-sandwichgrill kan du fylde dit brød med ekstra meget af dine yndlingsfyld og lave virkelig store toast. Nyd aromaen, mens den spreder sig, og vent blot den korte tid, indtil indikatorlyset viser, at de varme, dampende og ekstra store sandwiches er perfekt grillede og klar til at blive taget ud. Sandwichgrillen er lavet af rustfrit stål og sort, med et stilfuldt design. Indikatorlyset viser, når grillning er i gang, og bliver grønt, når de store sandwiches er klar. Den skridsikre fod holder sandwichgrillen stabil, og non-stick-belægningen gør det nemt at tørre af efter brug. Non-stick-belægningen er lavet uden PFAS, hvilket er gavnligt for både mennesker og miljø. En nem-at-bruge og effektiv XXL-sandwichgrill til dem, der ønsker ekstra store og lækre toast. - Non-stick sandwichplader XXL-størrelse - Til 2 sandwiches - PFAS-fri belægning - 900 watt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Emerio
Kategori: Broedrister
Artikel nr.: ST-109562.17
EAN: 7333282007652
Varenr.: 3442150
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Emerio ST-109562.17 sandwichtoaster 900 W Sort, Sølv
242 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Emerio ST-109562.17, Sort, Sølv, GS A13, 900 W, 1 stk, 315 mm, 125 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Emerio ST-109562.17, Sort, Sølv, GS A13, 900 W, 1 stk, 315 mm, 125 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK127,04 kr166,04 krKøb
2Proshop DK172 kr211 krKøb
3CompuMail DK242 kr242 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Emerio ST-109562.17, Sort, Sølv, GS A13, 900 W, 1 stk, 315 mm, 125 mm

PriceData har fulgt prisen på Emerio ST-109562.17, Sort, Sølv, GS A13, 900 W, 1 stk, 315 mm, 125 mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 127,04 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 371 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 244 kr.

Den nuværende pris på 127,04 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 48% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Emerio ST-109562.17, Sort, Sølv, GS A13, 900 W, 1 stk, 315 mm, 125 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Emerio ST-109562.17, Sort, Sølv, GS A13, 900 W, 1 stk, 315 mm, 125 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026127,04 kr112,96 kr (47%)
20. maj 2026240 kr2 kr (1%)
18. maj 2026242 kr2 kr (1%)
13. maj 2026244 kr1 kr (0%)
9. maj 2026243 kr1 kr (0%)
8. maj 2026244 kr1 kr (0%)
1. maj 2026245 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026244 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026247 kr3 kr (1%)
20. apr. 2026244 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret