Gå til hovedindhold

Emerio SG-123562 Dampstrygning station 2200 W 1,5 L Keramisk strygesål Lilla, Hvid

EmerioEAN: 7333282011062
Pris fra 448 krtil 659 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 211 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 376 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Emerio SG-123562 Dampstrygning station 2200 W 1,5 L Keramisk strygesål Lilla, Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 448 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Emerio SG-123562, 2200 W, 200 g/min, Keramisk strygesål, 5,5 bar, 1,5 L, 100 g/min
448 kr
Til butik
Emerio SG-123562, 2200 W, 200 g/min, Keramisk strygesål, 5,5 bar, 1,5 L, 100 g/min billede

Produktspecifikationer

Mærke: Emerio
Kategori: Strygejern
Farve: 1
Artikel nr.: SG-123562
EAN: 7333282011062
Varenr.: 10586184
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Emerio Dampstrygejern SG-123562
448 kr
Til butik
Emerio Dampstrygejern SG-123562 billede

Produktinformation

Denne dampstation fra Emerio har en keramisk sålplade og en stor vandtank på 1,5 liter, hvilket betyder, at du ikke behøver at påfylde den så ofte. Tilslut det ergonomiske strygejern, juster temperatur og dampudledning, så det passer til det tøj, du stryger. Vandtanken kan fjernes for nem genpåfyldning. Dampstrygejernet har et moderne design i lilla og hvid, en keramisk sålplade og er ergonomisk designet for komfortabel strygning. Pumpetrykket på 5,5 bar gør strygningen lettere og hurtigere. Strygejernet har også automatisk afkalkning og en vertikal dampfunktion, som er velegnet til hængende tøj. Ledningens længde er 1,9 meter, og slangelængden er 1,5 meter. En stilfuld, meget funktionel og prisvenlig dampstation med mange nyttige dampfunktioner, der gør strygning både nem og effektiv.- 5,5 bar pumpetryk- Justerbar termostat- Kontinuerlig dampudledning 100 g/min- Vertikal strygning- Keramisk sålplade- Aftagelig vandtank- 1500 ml vandtank- 2200 watt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Emerio
Kategori: Strygning
Artikel nr.: SG-123562
EAN: 7333282011062
Varenr.: 3422138
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Emerio SG-123562 Dampstrygning station 2200 W 1,5 L Keramisk strygesål Lilla, Hvid
477 kr
Til butik
Emerio SG-123562 Dampstrygning station 2200 W 1,5 L Keramisk strygesål Lilla, Hvid billede

Produktinformation

Emerio SG-123562. Watt strygejern: 2200 W, Ydeevne for damp: 200 g/min, Strygesål, type: Keramisk strygesål. Produkter pr. intermodal container (20 fod): 920 stk, Produkter pr. intermodal container (40 fod): 1850 stk, Produkter pr. intermodal container (40 fod, HC): 2140 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Emerio
Artikel nr.: SG-123562
EAN: 7333282011062
Varenr.: 1001574075
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Emerio Ångstation SG-123562 2200watt Keramisk sula
-23%554 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Emerio SG-123562 dampstation 2.200 W 1,5 l - keramisk sål, lilla/hvid
-4%639 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Emerio SG-123562 dampstation 2.200 W 1,5 l - keramisk sål, lilla/hvid
-4%659 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Emerio SG-123562 Dampstrygning station 2200 W 1,5 L Keramisk strygesål Lilla, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Emerio SG-123562 Dampstrygning station 2200 W 1,5 L Keramisk strygesål Lilla, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK448 kr487 krKøb
2Proshop DK448 kr487 krKøb
3CompuMail DK477 kr477 krKøb
4Teknikproffset DK554 kr613 krKøb
5Boligcenter DK639 kr639 krKøb
6Vivas DK659 kr748 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Emerio SG-123562 Dampstrygning station 2200 W 1,5 L Keramisk strygesål Lilla, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Emerio SG-123562 Dampstrygning station 2200 W 1,5 L Keramisk strygesål Lilla, Hvid i 185 dage. Laveste pris i perioden er 376 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 500 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 458 kr.

Den nuværende pris på 448 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Emerio SG-123562 Dampstrygning station 2200 W 1,5 L Keramisk strygesål Lilla, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Emerio SG-123562 Dampstrygning station 2200 W 1,5 L Keramisk strygesål Lilla, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026448 kr29 kr (6%)
26. maj 2026477 kr2 kr (0%)
22. maj 2026475 kr2 kr (0%)
12. maj 2026477 kr14 kr (3%)
1. maj 2026491 kr3 kr (1%)
27. apr. 2026494 kr46 kr (10%)
26. apr. 2026448 kr72 kr (19%)
25. apr. 2026376 kr9 kr (2%)
23. apr. 2026385 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026386 kr16 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret