Gå til hovedindhold

ELWIS LIGHTING Elwis PRO Craftman 1000R genopladlig arbejdslampe 1000 og 500 lumens, magnet, krog og fleksfunktion, USB C

ElwisHovedtelefonerEAN: 5703296140591
Pris fra 404,95 krtil 473,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 68,8 kr (15% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELWIS LIGHTING Elwis PRO Craftman 1000R genopladlig arbejdslampe 1000 og 500 lumens, magnet, krog og fleksfunktion, USB C og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 404.95 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Arbejdslamper.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Elwis Craftsman 1000R - Arbejdslampe
-10%404,95 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elwis Craftsman 1000R - Arbejdslampe billede

Produktspecifikationer

Mærke: Elwis
Kategori: Arbejdslampe
EAN: 5703296140591
Varenr.: 14059R
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ELWIS LIGHTING Elwis PRO Craftman 1000R genopladlig arbejdslampe 1000 og 500 lumens, magnet, krog og fleksfunktion, USB C
432 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Elwis Pro Craftsman 1000R, genopladelig lampe
433 kr
Til butik
Gå til Lommelygtesalg.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elwis Craftsman 1000R - Arbejdslampe
449 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Elwis Craftsman 1000R - Arbejdslampe
449 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Elwis Pro Craftsmen 1000R Genopl. Lampe
455,48 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Elwis pro craftsmen 1000r genopl. lampe
473,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELWIS LIGHTING Elwis PRO Craftman 1000R genopladlig arbejdslampe 1000 og 500 lumens, magnet, krog og fleksfunktion, USB C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELWIS LIGHTING Elwis PRO Craftman 1000R genopladlig arbejdslampe 1000 og 500 lumens, magnet, krog og fleksfunktion, USB C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Arbejdslamper.dk404,95 kr404,95 krKøb
2CS MEGASTORE DK432 kr471 krKøb
3WATTOO.DK433 kr433 krKøb
4Lommelygtesalg.dk449 kr449 krKøb
5MAXiPRO449 kr449 krKøb
6Billigelogvvs.dk455,48 kr455,48 krKøb
7MaintainIt473,75 kr473,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELWIS LIGHTING Elwis PRO Craftman 1000R genopladlig arbejdslampe 1000 og 500 lumens, magnet, krog og fleksfunktion, USB C

PriceData har fulgt prisen på ELWIS LIGHTING Elwis PRO Craftman 1000R genopladlig arbejdslampe 1000 og 500 lumens, magnet, krog og fleksfunktion, USB C i 182 dage. Laveste pris i perioden er 395,95 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 432 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 414 kr.

Den nuværende pris på 404,95 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for ELWIS LIGHTING Elwis PRO Craftman 1000R genopladlig arbejdslampe 1000 og 500 lumens, magnet, krog og fleksfunktion, USB C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for ELWIS LIGHTING Elwis PRO Craftman 1000R genopladlig arbejdslampe 1000 og 500 lumens, magnet, krog og fleksfunktion, USB C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026404,95 kr27,05 kr (6%)
22. maj 2026432 kr20 kr (5%)
1. maj 2026412 kr1,95 kr (0%)
30. apr. 2026413,95 kr13,05 kr (3%)
19. apr. 2026427 kr20 kr (5%)
6. apr. 2026407 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026408 kr
3. apr. 2026408,95 kr15,05 kr (4%)
22. mar. 2026424 kr11 kr (3%)
21. mar. 2026413 kr8,05 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret