Gå til hovedindhold

GP Lighting GP BATTERIES GP ReCyko Speed ​​​​batterioplader USB inkl. 4stk AA 2600mAh 202239 Modsvarer: N/A

GP LightingHovedtelefoner4 kanaler USBHjemme og kontorEAN: 4891199199462

GP ReCyko Speed M451 USB batterioplader med 4 kanaler. Oplader AA/AAA batterier på 2 timer med sikkerhedsfunktioner og LED-indikatorer. Læs mere

Pris fra 180 krtil 299 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 119 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GP BATTERIES GP ReCyko Speed ​​​​batterioplader USB inkl. 4stk AA 2600mAh 202239 Modsvarer: N/A og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 180 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GP ReCyko Speed-oplader M451 (USB), inkl. 4 stk. AA 2600mAh NiMH batterier
180 kr
Til butik
Gå til BatteryStore & More
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
GP ReCyko Speed-oplader (USB), inkl. 4 stk. AA 2600mAh NiMH-batterier
219 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
GP BATTERY CHARGER
239 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
GP Lighting Gp Recyko Speed Charger W/4xaa 2600mah (pb) - Oplader
-30%240,95 kr
Før 342,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Arbejdslamper.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
GP Lighting Gp Recyko Speed Charger W/4xaa 2600mah (pb) - Oplader
-30%240,95 kr
Før 342,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Batteri-salg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
GP Lighting Gp Recyko Speed Charger W/4xaa 2600mah (pb) - Oplader
-30%240,95 kr
Før 342,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lommelygtesalg.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
GP Lighting Gp Recyko Speed Charger W/4xaa 2600mah (pb) - Oplader
240,95 kr
Til butik
Gå til Pande-lampe.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
GP Lighting Gp Recyko Speed Charger W/4xaa 2600mah (pb) - Oplader
240,95 kr
Til butik
Gå til Cykel-lygter.dk
TrustScore 4 ud af 53,7
GP Lighting Gp Recyko Speed Charger W/4xaa 2600mah (pb) - Oplader
240,95 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GP BATTERIES GP ReCyko Speed ​​​​batterioplader USB inkl. 4stk AA 2600mAh 202239 Modsvarer: N/A
-10%260 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
GP ReCyko Speed-oplader
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GP BATTERIES GP ReCyko Speed ​​​​batterioplader USB inkl. 4stk AA 2600mAh 202239 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GP BATTERIES GP ReCyko Speed ​​​​batterioplader USB inkl. 4stk AA 2600mAh 202239 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK180 kr219 krKøb
2BatteryStore & More219 kr219 krKøb
3Ultrashop239 kr239 krKøb
4MAXiPRO240,95 kr240,95 krKøb
5Arbejdslamper.dk240,95 kr240,95 krKøb
6Batteri-salg.dk240,95 kr240,95 krKøb
7Lommelygtesalg.dk240,95 kr240,95 krKøb
8Pande-lampe.dk240,95 kr240,95 krKøb
9Cykel-lygter.dk240,95 kr240,95 krKøb
10InkClub DK260 kr260 krKøb
11Specialbutikken299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

GP ReCyko Speed M451 USB Batterioplader

GP Lighting

GP ReCyko Speed M451 USB batterioplader med 4 kanaler. Oplader AA/AAA batterier på 2 timer med sikkerhedsfunktioner og LED-indikatorer.

• batterioplader
• usb oplader
• aa aaa oplader
• gp batteries
• nimh oplader
• genopladelige batterier
• Hjemme og kontor
• 4 kanaler USB

Beskrivelse

GP ReCyko Speed M451 er en elegant og hurtig USB-batterioplader, der kan oplade op til fire AA- eller AAA-batterier samtidigt. Med sin intelligente sikkerhed og tekniske funktioner er den perfekt til både hjemme- og rejsebrug. Opladeren har 4 LED-indikatorer, der viser opladningsstatus, og kan oplade 2 batterier på kun 2 timer eller 4 batterier på 4 timer. Det perforerede dæksel fungerer som batteriholder og beskytter dine batterier. Sikkerhedsfunktioner inkluderer timer-beskyttelse, temperatur-afbrydelse og automatisk stop for at forhindre overopladning og forlænge batterilevetiden.

Specifikationer

vægt:51.5g
garanti:2 år
sikkerhed:8 timer timer, temperatur afbrydelse, overopladningsbeskyttelse
dimensioner:68x74x26mm
strøm_input:USB 5V/1A
antal_kanaler:4
output_1_2_aa:1.4V/1100mA
output_3_4_aa:1.4V/730-550mA
kompatibilitet:AA og AAA batterier
output_1_2_aaa:1.4V/730mA
output_3_4_aaa:1.4V/490-370mA
led_indikatorer:4 stk
inkluderede_batterier:4x AA 2600mAh
opladningstid_2_batterier:2 timer
opladningstid_4_batterier:4 timer

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor lang tid tager det at oplade batterierne?

M451 opladeren kan oplade 2 batterier på 2 timer eller 4 batterier på 4 timer via USB-forbindelse.

Hvilke batterier er kompatible med opladeren?

Opladeren er kompatibel med både AA og AAA genopladelige NiMH-batterier fra GP ReCyko serien og andre mærker.

Har opladeren sikkerhedsfunktioner?

Ja, M451 har timer-beskyttelse på 8 timer, temperatur-afbrydelse og automatisk stop for at forhindre overopladning og skade på batterierne.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GP BATTERIES GP ReCyko Speed ​​​​batterioplader USB inkl. 4stk AA 2600mAh 202239 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på GP BATTERIES GP ReCyko Speed ​​​​batterioplader USB inkl. 4stk AA 2600mAh 202239 Modsvarer: N/A i 139 dage. Laveste pris i perioden er 180 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 274,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 234 kr.

Den nuværende pris på 180 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for GP BATTERIES GP ReCyko Speed ​​​​batterioplader USB inkl. 4stk AA 2600mAh 202239 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for GP BATTERIES GP ReCyko Speed ​​​​batterioplader USB inkl. 4stk AA 2600mAh 202239 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026180 kr39 kr (18%)
17. maj 2026219 kr21,95 kr (9%)
16. maj 2026240,95 kr21,95 kr (10%)
8. apr. 2026219 kr21,95 kr (9%)
7. apr. 2026240,95 kr21,95 kr (10%)
16. mar. 2026219 kr55,95 kr (20%)
15. mar. 2026274,95 kr55,95 kr (26%)
17. feb. 2026219 kr55,95 kr (20%)
16. feb. 2026274,95 kr55,95 kr (26%)
31. jan. 2026219 kr41 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret