Gå til hovedindhold

Rommelsbacher ElPresso Deluxe Ruskindsbrygger EKO 366/E Rustfrit stål

RommelsbacherKaffemaskinerEAN: 4001797201003
Pris fra 552 krtil 1.229 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 677 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ElPresso Deluxe Ruskindsbrygger EKO 366/E Rustfrit stål og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 552 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Rommelsbacher EKO 366/E Rustfrit stål
552 kr
Til butik
Rommelsbacher EKO 366/E Rustfrit stål billede

Produktinformation

Rommelsbacher EKO 366/E - - 6 kopper - rustfrit stål

Produktspecifikationer

Artikel nr.: EKO366/E
EAN: 4001797201003
Varenr.: 987699207
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ROMMELSBACHER EKO 366/E sr
607 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rommelsbacher EKO 366/E - - 6 kopper - rustfrit stål
658 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Rommelsbacher EKO 366/E Rustfrit stål
719 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ElPresso Deluxe Ruskindsbrygger EKO 366/E Rustfrit stål
-13%1.229 kr
Før 1.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ElPresso Deluxe Ruskindsbrygger EKO 366/E Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ElPresso Deluxe Ruskindsbrygger EKO 366/E Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK552 kr552 krKøb
2Proshop DK607 kr646 krKøb
3CS MEGASTORE DK658 kr697 krKøb
4Ultrashop719 kr719 krKøb
5Estore DK1.229 kr1.229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ElPresso Deluxe Ruskindsbrygger EKO 366/E Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på ElPresso Deluxe Ruskindsbrygger EKO 366/E Rustfrit stål i 19 dage. Laveste pris i perioden er 552 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 594 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 573 kr.

Den nuværende pris på 552 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for ElPresso Deluxe Ruskindsbrygger EKO 366/E Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for ElPresso Deluxe Ruskindsbrygger EKO 366/E Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026552 kr42 kr (7%)
15. maj 2026594 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret