Gå til hovedindhold

Philips Barista Brew PSA3218 - coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black

PhilipsKaffemaskinerEAN: 8720389033223
Pris fra 3.468 krtil 4.299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 831 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Barista Brew PSA3218 - coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3468 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Barista Brew PSA3218 Kaffemaskine Sort
3.468 kr
Til butik
Philips Barista Brew PSA3218 Kaffemaskine Sort billede

Produktinformation

Philips Barista Brew PSA3218 - Kaffemaskine med capuccinatore - 15 bar - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: PSA3218/10
EAN: 8720389033223
Varenr.: 1003281150
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Barista Brew PSA3218 - coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black
3.537 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kaffemaskine espresso - Philips Barista Brew, indbygget kværn
-18%4.199 kr
Før 5.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kaffemaskine espresso - Philips Barista Brew, indbygget kværn billede

Produktinformation

Fordele ved espresso kaffemaskine til hjemmetPhilips Barista Brew er til dig, der vil brygge cafékvalitet i køkkenet. Den semi‑automatiske espressomaskine giver kontrol over malingsgrad, vandmængde og temperatur, så du kan ramme din favorit hver gang. Med indbygget kværn, 15 bar tryk og tre temperaturer får du aromatisk espresso, dobbelt espresso eller americano - hurtigt og konsekvent.Brugervenlig og klar til mælkedrikkeMaskinen er skabt til hverdagsbrug på køkkenbordet. Den store vandtank på 2,3 l og automatisk sluk efter 30 minutter gør den praktisk i en travl hverdag. Dele tåler opvaskemaskine, og antikalk‑ og afkalkningsfunktioner hjælper med vedligeholdelsen. Med mælkekande på 0,45 l kan du lave cappuccino, når lysten melder sig. Analogt display og tydelige knapper gør betjeningen enkel.Produkttype: Espressomaskine (semi‑automatisk)Placering: BordmodelMaks. kophøjde: 9,5 cmVandtank: 2,3 lMælkekande: 0,45 lMaks. tryk: 15 barIndbygget kværn: Ja, metal, 15 indstillingerBønnebeholder: 250 gTemperaturindstillinger: 3Varme vand: JaAutomatisk sluk: Ja, efter maks. 30 minEffekt: 1.350 WSpænding/frekvens: 120 V / 60 HzStandby-forbrug: 0,45 WDisplay: Indbygget, analogtBetjening: KnapperFarve: Sort; Materiale: MetalLedningslængde: 1 mMål (H × B × D): 41,0 × 32,0 × 33,4 cmVægt: 8,6 kgOpvaskemaskinesikre dele: JaMedfølger: Tamper...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Kaffemaskiner
Vægt: 16.15g
EAN: 8720389033223
Varenr.: 1907304
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kaffemaskine espresso - Philips Barista Brew, indbygget kværn
-18%4.219 kr
Før 5.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips PSA3218/10 Barista Brew Halvautomatisk espressomaskine
4.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Barista Brew PSA3218 - coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Barista Brew PSA3218 - coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.468 kr3.468 krKøb
2Proshop DK3.537 kr3.537 krKøb
3Boligcenter DK4.199 kr4.199 krKøb
4Vivas DK4.219 kr4.408 krKøb
5Butik24 DK4.299 kr4.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Barista Brew PSA3218 - coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black

PriceData har fulgt prisen på Philips Barista Brew PSA3218 - coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black i 176 dage. Laveste pris i perioden er 3.468 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 4.267 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.040 kr.

Den nuværende pris på 3.468 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 8 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Philips Barista Brew PSA3218 - coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Philips Barista Brew PSA3218 - coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. mar. 20263.468 kr101 kr (3%)
21. feb. 20263.569 kr99 kr (3%)
20. feb. 20263.668 kr21 kr (1%)
25. jan. 20263.689 kr576 kr (14%)
22. jan. 20264.265 kr1 kr (0%)
21. jan. 20264.264 kr32 kr (1%)
20. jan. 20264.232 kr32 kr (1%)
31. dec. 20254.264 kr1 kr (0%)
25. dec. 20254.265 kr1 kr (0%)
24. dec. 20254.264 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret