Gå til hovedindhold

Ellen To-Go bærbar bordlampe IP44 brun – Nordlux - Altan - Skandinavisk - Aluminium - Med én lyskilde

NordluxBelysning – beslagEAN: 5704924025631
Pris fra 379 krtil 450 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 352 kr 3. maj

Sammenlign priser på Ellen To-Go bærbar bordlampe IP44 brun – Nordlux - Altan - Skandinavisk - Aluminium - Med én lyskilde og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 379 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ellen To-Go bærbar bordlampe IP44 brun – Nordlux - Altan - Skandinavisk - Aluminium - Med én lyskilde
-20%379 kr
Før 473 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ellen To-Go bærbar bordlampe IP44 brun – Nordlux - Altan - Skandinavisk - Aluminium - Med én lyskilde billede

Produktinformation

LED-bordlampe med batteri Ellen To-Go: Fleksibilitet og varmhvidt lys til mange forskellige anvendelsesområder LED-bordlampen med batteri Ellen To-Go forener skandinavisk design med funktionel alsidighed. Den er fremstillet af højkvalitets aluminium og plast og overbeviser med sin robuste konstruktion og kapslingsgrad IP44, hvilket gør den ideel til brug både inde og ude. Med sin varmhvide lysfarve på 3.000 K skaber den en behagelig atmosfære, der er ideel til opholdsrum som stuer, soveværelser eller spisestuer samt til altaner og terrasser. Takket være den integrerede LED-lyskilde og muligheden for dæmpning via den medfølgende dæmper tilbyder lampen en energibesparende og individuelt tilpasselig belysningsløsning. Den medfølgende ladestation sikrer en ukompliceret brug og gør lampen til en mobil ledsager, der fleksibelt tilpasser sig forskellige behov.

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Havelamper
Materiale: Aluminium
EAN: 5704924025631
Varenr.: 10054557
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Ellen To-Go Batterilampe, Brun
384 kr
Til butik
Nordlux Ellen To-Go Batterilampe, Brun billede

Produktinformation

Med sine referencer til minimalistisk og tidløst skandinavisk design passer Ellen smukt ind i de fleste omgivelser. Denne transportable "miniversion" kan bruges både indendørs og udendørs og kan dæmpes i tre trin for at sætte den perfekte stemning. Batteriet oplades nemt ved at stille lampen på den medfølgende ladestation.

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 2418015018
EAN: 5704924025631
Varenr.: 3455500
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Ellen genopladelig bordlampe, brun
399 kr
Til butik
Nordlux Ellen genopladelig bordlampe, brun billede

Produktinformation

Med sit minimalistiske og tidløse skandinaviske design passer Ellen To-Go smukt ind i de fleste omgivelser. Denne transportable lampe kan bruges både indendørs og udendørs og kan dæmpes i tre trin for at sætte den perfekte stemning. Batteriet oplades nemt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lampetyper
Farve: brown
Størrelse: height 25 cm; diameter 16 cm
EAN: 5704924025631
Varenr.: 4248025636
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Ellen genopladelig bordlampe, brun
449 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Ellen genopladelig bordlampe, brun
449 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Ellen genopladelig bordlampe, brun
449 kr
Til butik
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ellen To-Go batterilampe / bordlampe, brun
450 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ellen To-Go bærbar bordlampe IP44 brun – Nordlux - Altan - Skandinavisk - Aluminium - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ellen To-Go bærbar bordlampe IP44 brun – Nordlux - Altan - Skandinavisk - Aluminium - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lampemesteren DK379 kr408 krKøb
2Proshop DK384 kr423 krKøb
3LampeGuru.dk399 kr399 krKøb
4BilligVVS DK449 kr449 krKøb
5Greenline449 kr449 krKøb
6LavprisEl449 kr449 krKøb
7Lamper.dk450 kr450 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ellen To-Go bærbar bordlampe IP44 brun – Nordlux - Altan - Skandinavisk - Aluminium - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Ellen To-Go bærbar bordlampe IP44 brun – Nordlux - Altan - Skandinavisk - Aluminium - Med én lyskilde i 123 dage. Laveste pris i perioden er 352 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 450 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 403 kr.

Den nuværende pris på 379 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Ellen To-Go bærbar bordlampe IP44 brun – Nordlux - Altan - Skandinavisk - Aluminium - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Ellen To-Go bærbar bordlampe IP44 brun – Nordlux - Altan - Skandinavisk - Aluminium - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026379 kr33 kr (8%)
7. maj 2026412 kr60 kr (17%)
3. maj 2026352 kr60 kr (15%)
9. apr. 2026412 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026411 kr39 kr (9%)
1. feb. 2026450 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret