Gå til hovedindhold

ELKA Rainwear ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 - Blå/Sort / XS | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri

ELKA RainwearSkjorter og toppeEAN: 5706219150318
Pris fra 848 krtil 1.239 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 391 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 - Blå/Sort / XS | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 848 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vinterkedeldragt vandtæt 088002 blå/sort Str. XS
-31%848 kr
Før 1.235 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vinterkedeldragt vandtæt 088002 blå/sort Str. XS billede

Produktinformation

Denne avancerede termo-regnheldragt er nøje udformet til at maksimere beskyttelse og komfort under udfordrende vejrbetingelser. Med en innovativ termisk foring og nøje forseglede sømme, garanterer denne dragt at brugeren forbliver både varm og tør under a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Vintertøj
EAN: 5706219150318
Varenr.: 404423
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Working Xtreme Termoheldragt Herre - Marine Blå - 088002
-36%899 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Working Xtreme Termoheldragt Herre - Marine Blå - 088002 billede

Produktinformation

Hvorfor købe denne Termoheldragt? Tapede sømme Vandsøjletryk: 8.000 mm Termofor Aftagelig hætte 2-vejs lynlås Dobbelt vindfang med gribebånd 5 lommer foran 2 baglommer Lomme med lynlås på venstre ærme Indvendig lomme med gribebånd Cargolomme Justerbare ær...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Elka
Farve: Blå
EAN: 5706219150318
Varenr.: 7941397938400
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 - Blå/Sort / XS | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri
1.235 kr
Til butik
ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 - Blå/Sort / XS | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri billede

Produktinformation

ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt er den ultimative løsning til at holde kvinder varme og beskyttede i ekstreme vinterforhold. Denne dragt er designet med omhyggelig opmærksomhed på detaljer for at sikre maks...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Kedeldragter
EAN: 5706219150318
Varenr.: 47409240703313
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Elka Working Xtreme termodragt, blå/sort, str. XS
1.239 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Elka Working Xtreme termodragt, blå/sort, str. XS
1.239 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Elka Working Xtreme termodragt, blå/sort, str. XS
1.239 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elka Working Xtreme termodragt, blå/sort, str. XS
1.239 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elka Working Xtreme termodragt, blå/sort, str. XS
1.239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 - Blå/Sort / XS | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 - Blå/Sort / XS | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk848 kr848 krKøb
2Modekompagniet899 kr899 krKøb
3Sikkerhedsgiganten1.235 kr1.235 krKøb
4BilligVVS DK1.239 kr1.239 krKøb
5Greenline1.239 kr1.239 krKøb
6LavprisEl1.239 kr1.239 krKøb
7LavprisVVS1.239 kr1.239 krKøb
8LavprisVærktøj1.239 kr1.239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 - Blå/Sort / XS | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri

PriceData har fulgt prisen på ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 - Blå/Sort / XS | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri i 153 dage. Laveste pris i perioden er 848 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 1.239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 950 kr.

Den nuværende pris på 848 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 - Blå/Sort / XS | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 - Blå/Sort / XS | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026848 kr387 kr (31%)
30. maj 20261.235 kr387 kr (46%)
23. maj 2026848 kr387 kr (31%)
22. maj 20261.235 kr387 kr (46%)
15. maj 2026848 kr387 kr (31%)
14. maj 20261.235 kr387 kr (46%)
2. maj 2026848 kr391 kr (32%)
1. maj 20261.239 kr391 kr (46%)
18. apr. 2026848 kr391 kr (32%)
17. apr. 20261.239 kr391 kr (46%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret