Gå til hovedindhold

ELKA Rainwear ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 - Blå/Sort / 4XL | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri

ELKA RainwearSikkerhedstøjEAN: 5706219150387
Pris fra 899 krtil 1.543,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 644,75 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 - Blå/Sort / 4XL | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 899 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Working Xtreme Termoheldragt Herre - Marine Blå - 088002
-36%899 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Working Xtreme Termoheldragt Herre - Marine Blå - 088002 billede

Produktinformation

Hvorfor købe denne Termoheldragt? Tapede sømme Vandsøjletryk: 8.000 mm Termofor Aftagelig hætte 2-vejs lynlås Dobbelt vindfang med gribebånd 5 lommer foran 2 baglommer Lomme med lynlås på venstre ærme Indvendig lomme med gribebånd Cargolomme Justerbare ær...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Elka
Farve: Blå
EAN: 5706219150387
Varenr.: 7941397938400
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Elka Working Xtreme Termodragt - Herre (Stærk Blå/Sort, 4XL)
975 kr
Til butik
Elka Working Xtreme Termodragt - Herre (Stærk Blå/Sort, 4XL) billede

Produktinformation

Elka termo-heldragt er designet med termofor og tapede sømme, der giver optimal beskyttelse mod vind og vejr. Dragten har en aftagelig hætte, en tovejs lynlås med dobbelt vindfang og gribebånd samt justerbare ærmer og ben, der er udstyret med lynlås og vi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Elka
Kategori: Kedeldragter og termokedeldragter
Farve: Stærk Blå/Sort
Størrelse: 4XL
EAN: 5706219150387
Varenr.: 19370593
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vinterkedeldragt vandtæt 088002 blå/sort Str. 4XL
-33%1.036,22 kr
Før 1.543,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vinterkedeldragt vandtæt 088002 blå/sort Str. 4XL billede

Produktinformation

Denne avancerede termo-regnheldragt er nøje designet til at tilbyde enestående beskyttelse og komfort i barske klimaforhold. Med en specialudviklet termisk foring, sikrer dragten en fremragende varmeisolering, hvilket er essentielt i koldt vejr. Den innov...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Vintertøj
EAN: 5706219150387
Varenr.: 404430
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Elka Working Xtreme termodragt, blå/sort, str. 4XL
1.239 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Elka Working Xtreme termodragt, blå/sort, str. 4XL
1.239 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Elka Working Xtreme termodragt, blå/sort, str. 4XL
1.239 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elka Working Xtreme termodragt, blå/sort, str. 4XL
1.239 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elka Working Xtreme termodragt, blå/sort, str. 4XL
1.239 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 - Blå/Sort / 4XL | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri
1.543,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 - Blå/Sort / 4XL | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 - Blå/Sort / 4XL | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet899 kr899 krKøb
2Specialbutikken975 kr975 krKøb
3Globaltools.dk1.036,22 kr1.036,22 krKøb
4BilligVVS DK1.239 kr1.239 krKøb
5Greenline1.239 kr1.239 krKøb
6LavprisEl1.239 kr1.239 krKøb
7LavprisVVS1.239 kr1.239 krKøb
8LavprisVærktøj1.239 kr1.239 krKøb
9Sikkerhedsgiganten1.543,75 kr1.543,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 - Blå/Sort / 4XL | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri

PriceData har fulgt prisen på ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 - Blå/Sort / 4XL | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri i 138 dage. Laveste pris i perioden er 899 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.036,22 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 976 kr.

Den nuværende pris på 899 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 - Blå/Sort / 4XL | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 - Blå/Sort / 4XL | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026899 kr76 kr (8%)
30. maj 2026975 kr61,22 kr (6%)
29. maj 20261.036,22 kr137,22 kr (15%)
27. maj 2026899 kr76 kr (8%)
20. maj 2026975 kr61,22 kr (6%)
19. maj 20261.036,22 kr61,22 kr (6%)
13. maj 2026975 kr61,22 kr (6%)
11. maj 20261.036,22 kr61,22 kr (6%)
15. apr. 2026975 kr61,22 kr (6%)
14. apr. 20261.036,22 kr61,22 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret