Gå til hovedindhold

ELKA Visible Xtreme Klasse 2 Vest 132201R - Fl. gul / XL | Veste | Dame | ELKA

ElkaVesteEAN: 5706219190437
Pris fra 61,25 krtil 91,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Visible Xtreme Klasse 2 Vest 132201R - Fl. gul / XL | Veste | Dame | ELKA og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61.25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hi-vis sikkerhedsvest 132201R gul Str. XL
-33%61,25 kr
Før 91,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hi-vis sikkerhedsvest 132201R gul Str. XL billede

Produktinformation

Denne højtydende reflekterende sikkerhedsvest er nøje udviklet for at forbedre brugerens synlighed og dermed sikkerhed under udfordrende arbejdsbetingelser. Med en sammensætning af 100% strikket polyester kombinerer vesten robusthed med en luftig letvægts...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Hi-vis
EAN: 5706219190437
Varenr.: 404755
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trafikvest VisibleXtreme 132201R gul XL
88 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Elka refleksvest kl. 2 (Gul, XL)
91,25 kr
Til butik
Elka refleksvest kl. 2 (Gul, XL) billede

Produktinformation

Praktisk Visible Xtreme vest med høj synlighed. Vesten er i klasse 2. Vesten tages uden på tøjet og lukkes nemt med gribebånd. Vesten sikrer, at du er synlig i trafikken og på arbejdspladsen. Materiale: 100% polyester Vægt: 120g/m2 Ryglængde (str. L): 7...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Elka
Kategori: Arbejdsveste
Farve: Gul
Størrelse: XL
EAN: 5706219190437
Varenr.: 17391254
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Visible Xtreme Klasse 2 Vest 132201R - Fl. gul / XL | Veste | Dame | ELKA
91,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Visible Xtreme Klasse 2 Vest 132201R - Fl. gul / XL | Veste | Dame | ELKA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Visible Xtreme Klasse 2 Vest 132201R - Fl. gul / XL | Veste | Dame | ELKA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk61,25 kr61,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
3Specialbutikken91,25 kr91,25 krKøb
4Sikkerhedsgiganten91,25 kr91,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Visible Xtreme Klasse 2 Vest 132201R - Fl. gul / XL | Veste | Dame | ELKA

PriceData har fulgt prisen på ELKA Visible Xtreme Klasse 2 Vest 132201R - Fl. gul / XL | Veste | Dame | ELKA i 179 dage. Laveste pris i perioden er 59,62 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 61,25 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for ELKA Visible Xtreme Klasse 2 Vest 132201R - Fl. gul / XL | Veste | Dame | ELKA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for ELKA Visible Xtreme Klasse 2 Vest 132201R - Fl. gul / XL | Veste | Dame | ELKA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202661,25 kr26,75 kr (30%)
30. maj 202688 kr26,75 kr (44%)
23. maj 202661,25 kr26,75 kr (30%)
22. maj 202688 kr26,75 kr (44%)
15. maj 202661,25 kr26,75 kr (30%)
14. maj 202688 kr26,75 kr (44%)
2. maj 202661,25 kr17,75 kr (22%)
1. maj 202679 kr17,75 kr (29%)
18. apr. 202661,25 kr17,75 kr (22%)
17. apr. 202679 kr17,75 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret