Gå til hovedindhold

ELKA Visible Xtreme Klasse 2 Vest 132201R - Fl. gul / M | Veste | Dame | ELKA

ELKAVesteEAN: 5706219190413
Pris fra 77 krtil 91,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 14,25 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Visible Xtreme Klasse 2 Vest 132201R - Fl. gul / M | Veste | Dame | ELKA og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hi-vis sikkerhedsvest 132201R gul Str. M
-16%77 kr
Før 91,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hi-vis sikkerhedsvest 132201R gul Str. M billede

Produktinformation

Denne innovativt designede sikkerhedsvest spiller en central rolle i at forbedre brugerens synlighed og dermed sikkerheden under arbejde eller andre aktiviteter i områder med begrænset belysning. Fremstillet af 100% strikket polyester, kombinerer denne ve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Hi-vis
EAN: 5706219190413
Varenr.: 404753
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Elka refleksvest kl. 2 (Gul, M)
91,25 kr
Til butik
Elka refleksvest kl. 2 (Gul, M) billede

Produktinformation

Praktisk Visible Xtreme vest med høj synlighed. Vesten er i klasse 2. Vesten tages uden på tøjet og lukkes nemt med gribebånd. Vesten sikrer, at du er synlig i trafikken og på arbejdspladsen. Materiale: 100% polyester Vægt: 120g/m2 Ryglængde (str. L): 7...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Elka
Kategori: Arbejdsveste
Farve: Gul
Størrelse: M
EAN: 5706219190413
Varenr.: 17391253
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Visible Xtreme Klasse 2 Vest 132201R - Fl. gul / M | Veste | Dame | ELKA
91,25 kr
Til butik
ELKA Visible Xtreme Klasse 2 Vest 132201R - Fl. gul / M | Veste | Dame | ELKA billede

Produktinformation

ELKA Visible Xtreme Klasse 2 Vest 132201R ELKA Visible Xtreme Klasse 2 Vest 132201R er den ideelle sikkerhedsvest til enhver, der arbejder i områder med lav synlighed. Med dens fremragende synlighed vil du være sikker på at blive set og opdaget, selv i då...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Veste
EAN: 5706219190413
Varenr.: 47409268982097

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Visible Xtreme Klasse 2 Vest 132201R - Fl. gul / M | Veste | Dame | ELKA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Visible Xtreme Klasse 2 Vest 132201R - Fl. gul / M | Veste | Dame | ELKA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk77 kr77 krKøb
2Specialbutikken91,25 kr91,25 krKøb
3Sikkerhedsgiganten91,25 kr91,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Visible Xtreme Klasse 2 Vest 132201R - Fl. gul / M | Veste | Dame | ELKA

PriceData har fulgt prisen på ELKA Visible Xtreme Klasse 2 Vest 132201R - Fl. gul / M | Veste | Dame | ELKA i 179 dage. Laveste pris i perioden er 77 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 91,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 77 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for ELKA Visible Xtreme Klasse 2 Vest 132201R - Fl. gul / M | Veste | Dame | ELKA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for ELKA Visible Xtreme Klasse 2 Vest 132201R - Fl. gul / M | Veste | Dame | ELKA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202677 kr14,25 kr (16%)
30. maj 202691,25 kr14,25 kr (19%)
23. maj 202677 kr14,25 kr (16%)
22. maj 202691,25 kr14,25 kr (19%)
15. maj 202677 kr14,25 kr (16%)
14. maj 202691,25 kr14,25 kr (19%)
2. maj 202677 kr2 kr (3%)
1. maj 202679 kr2 kr (3%)
18. apr. 202677 kr2 kr (3%)
17. apr. 202679 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret