Gå til hovedindhold

ELKA Termovest rygstykke m. klap bagpå 162515 - Sort / XS | Veste | Herre | Kuldebestandig

ELKAVesteEAN: 5706219200402
Pris fra 303,73 krtil 452,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 148,77 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Termovest rygstykke m. klap bagpå 162515 - Sort / XS | Veste | Herre | Kuldebestandig og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 303.73 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Termovest quiltet 162515 sort Str. XS
-33%303,73 kr
Før 452,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Termovest quiltet 162515 sort Str. XS billede

Produktinformation

Denne innovative termovest er nøje designet for at tilbyde overlegen varme og uovertruffen komfort under kolde vejrforhold. Vestens karakteristiske quiltede design, med detaljerede 4x4 cm tern, ikke alene tilfører et moderne og elegant udseende, men spill...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Arbejdsveste
EAN: 5706219200402
Varenr.: 404959
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Termovest rygstykke m. klap bagpå 162515 - Sort / XS | Veste | Herre | Kuldebestandig
452,5 kr
Til butik
ELKA Termovest rygstykke m. klap bagpå 162515 - Sort / XS | Veste | Herre | Kuldebestandig billede

Produktinformation

ELKA Termovest 162515 ELKA Termovest 162515 er en alsidig og praktisk vest, der er designet til at holde dig varm og komfortabel i de kolde måneder. Vesten er udstyret med en holdbar og pålidelig YKK-lynlås, der gør det nemt at tage den på og af. Med to l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Veste
EAN: 5706219200402
Varenr.: 47409287790929

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Termovest rygstykke m. klap bagpå 162515 - Sort / XS | Veste | Herre | Kuldebestandig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Termovest rygstykke m. klap bagpå 162515 - Sort / XS | Veste | Herre | Kuldebestandig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk303,73 kr303,73 krKøb
2Sikkerhedsgiganten452,5 kr452,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Termovest rygstykke m. klap bagpå 162515 - Sort / XS | Veste | Herre | Kuldebestandig

PriceData har fulgt prisen på ELKA Termovest rygstykke m. klap bagpå 162515 - Sort / XS | Veste | Herre | Kuldebestandig i 154 dage. Laveste pris i perioden er 288,04 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 452,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 362 kr.

Den nuværende pris på 303,73 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for ELKA Termovest rygstykke m. klap bagpå 162515 - Sort / XS | Veste | Herre | Kuldebestandig. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for ELKA Termovest rygstykke m. klap bagpå 162515 - Sort / XS | Veste | Herre | Kuldebestandig de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026303,73 kr148,77 kr (33%)
30. maj 2026452,5 kr148,77 kr (49%)
23. maj 2026303,73 kr148,77 kr (33%)
22. maj 2026452,5 kr148,77 kr (49%)
15. maj 2026303,73 kr148,77 kr (33%)
14. maj 2026452,5 kr148,77 kr (49%)
2. maj 2026303,73 kr131,27 kr (30%)
1. maj 2026435 kr131,27 kr (43%)
18. apr. 2026303,73 kr131,27 kr (30%)
17. apr. 2026435 kr131,27 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret