Gå til hovedindhold

ELKA Rainwear ELKA Termojakke 160500 - Navy / 4XL | Jakker | Fjernlager | Isolerende mod kulde

ELKA RainwearSkjorter og toppeEAN: 5706219158116
Pris fra 292,62 krtil 435,94 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 143,32 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Termojakke 160500 - Navy / 4XL | Jakker | Fjernlager | Isolerende mod kulde og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 292.62 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Termojakke u/krave quiltet 160500 navy Str. 4XL
-33%292,62 kr
Før 436,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Termojakke u/krave quiltet 160500 navy Str. 4XL billede

Produktinformation

Denne termiske jakke præsenteres i en tidløs quiltet design, der ikke blot sikrer essentiel varme, men også bidrager til et elegant udseende. Jakken er udstyret med en glat lynlås foran, som muliggør enkel påklædning og afklædning. Den er desuden designet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Arbejdsjakker
EAN: 5706219158116
Varenr.: 404870
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Termojakke, Marine - Herre - Rainwear 160500
-25%299 kr
Før 400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Termojakke, Marine - Herre - Rainwear 160500 billede

Produktinformation

Denne termojakke med lynlås og rib i ærmer og hals er den perfekte måde at holde sig varm og beskyttet mod kulden. Isoleringen sikrer effektiv varme og er både let, blød og fylder næsten ingenting, når den presses sammen. Jakken er vandafvisende og har er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Elka
EAN: 5706219158116
Varenr.: 7895949410528
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Elka termojakke, marineblå, str. 4XL
349 kr
Til butik
Elka termojakke, marineblå, str. 4XL billede

Produktinformation

Termojakke med komfort og slidstyrke til hverdagen Med denne marineblå termojakke får du en pålidelig ledsager til både arbejde og fritid. Jakken er udviklet til at holde dig varm, uden at gå på kompromis med bevægelsesfriheden, og det quiltede design i 4...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: marine
Størrelse: 4XL
EAN: 5706219158116
Varenr.: 910224972
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Elka termojakke, marineblå, str. 4XL
349 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Elka termojakke, marineblå, str. 4XL
349 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elka termojakke, marineblå, str. 4XL
349 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elka termojakke, marineblå, str. 4XL
349 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Termojakke 160500 - Navy / 4XL | Jakker | Fjernlager | Isolerende mod kulde
435,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Termojakke 160500 - Navy / 4XL | Jakker | Fjernlager | Isolerende mod kulde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Termojakke 160500 - Navy / 4XL | Jakker | Fjernlager | Isolerende mod kulde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk292,62 kr292,62 krKøb
2Modekompagniet299 kr299 krKøb
3BilligVVS DK349 kr349 krKøb
4Greenline349 kr349 krKøb
5LavprisEl349 kr349 krKøb
6LavprisVVS349 kr349 krKøb
7LavprisVærktøj349 kr349 krKøb
8Sikkerhedsgiganten435,94 kr435,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Termojakke 160500 - Navy / 4XL | Jakker | Fjernlager | Isolerende mod kulde

PriceData har fulgt prisen på ELKA Termojakke 160500 - Navy / 4XL | Jakker | Fjernlager | Isolerende mod kulde i 180 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 303 kr.

Den nuværende pris på 292,62 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for ELKA Termojakke 160500 - Navy / 4XL | Jakker | Fjernlager | Isolerende mod kulde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for ELKA Termojakke 160500 - Navy / 4XL | Jakker | Fjernlager | Isolerende mod kulde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026292,62 kr56,38 kr (16%)
30. maj 2026349 kr56,38 kr (19%)
23. maj 2026292,62 kr56,38 kr (16%)
22. maj 2026349 kr56,38 kr (19%)
15. maj 2026292,62 kr56,38 kr (16%)
14. maj 2026349 kr56,38 kr (19%)
2. maj 2026292,62 kr56,38 kr (16%)
1. maj 2026349 kr56,38 kr (19%)
18. apr. 2026292,62 kr56,38 kr (16%)
17. apr. 2026349 kr56,38 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret