Gå til hovedindhold

ELKA Securetech Multinorm Taljebukser 082450R - Fl. Gul/Navy / XL | Bukser | Byggeri og Anlæg | ELKA

ELKABukserEAN: 5706219171085
Pris fra 1.158 krtil 1.163,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 5,75 kr (0% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Securetech Multinorm Taljebukser 082450R - Fl. Gul/Navy / XL | Bukser | Byggeri og Anlæg | ELKA og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1158 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Securetech Multinorm regnbukser - Fl. Gul/Navy - XL
-0%1.158 kr
Før 1.163,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Securetech Multinorm regnbukser - Fl. Gul/Navy - XL billede

Produktinformation

Tapede sømme Taljejustering med gribebånd Cordura ® knælomme og forstærkning Tommestok-lomme Hammerstrop 2 lommer med lynlås 2 baglommer med klap Cargolomme ID-lomme

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Hi-vis
EAN: 5706219171085
Varenr.: 578887
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Securetech Multinorm Taljebukser 082450R - Fl. Gul/Navy / XL | Bukser | Byggeri og Anlæg | ELKA
1.163,75 kr
Til butik
ELKA Securetech Multinorm Taljebukser 082450R - Fl. Gul/Navy / XL | Bukser | Byggeri og Anlæg | ELKA billede

Produktinformation

ELKA Securetech Multinorm Taljebukser 082450R ELKA Securetech Multinorm Taljebukser 082450R er det ultimative valg, når det kommer til arbejdstøj, der kombinerer sikkerhed, funktionalitet og komfort. Disse taljebukser er designet til at opfylde de højeste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Bukser
EAN: 5706219171085
Varenr.: 47409221665105

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Securetech Multinorm Taljebukser 082450R - Fl. Gul/Navy / XL | Bukser | Byggeri og Anlæg | ELKA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Securetech Multinorm Taljebukser 082450R - Fl. Gul/Navy / XL | Bukser | Byggeri og Anlæg | ELKA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk1.158 kr1.158 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.163,75 kr1.163,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Securetech Multinorm Taljebukser 082450R - Fl. Gul/Navy / XL | Bukser | Byggeri og Anlæg | ELKA

PriceData har fulgt prisen på ELKA Securetech Multinorm Taljebukser 082450R - Fl. Gul/Navy / XL | Bukser | Byggeri og Anlæg | ELKA i 154 dage. Laveste pris i perioden er 1.158 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 1.163,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.161 kr.

Den nuværende pris på 1.158 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for ELKA Securetech Multinorm Taljebukser 082450R - Fl. Gul/Navy / XL | Bukser | Byggeri og Anlæg | ELKA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for ELKA Securetech Multinorm Taljebukser 082450R - Fl. Gul/Navy / XL | Bukser | Byggeri og Anlæg | ELKA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.158 kr5,75 kr (0%)
30. maj 20261.163,75 kr5,75 kr (0%)
23. maj 20261.158 kr5,75 kr (0%)
22. maj 20261.163,75 kr5,75 kr (0%)
15. maj 20261.158 kr5,75 kr (0%)
14. maj 20261.163,75 kr5,75 kr (0%)
2. maj 20261.158 kr5,75 kr (0%)
1. maj 20261.163,75 kr5,75 kr (0%)
18. apr. 20261.158 kr5,75 kr (0%)
17. apr. 20261.163,75 kr5,75 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret