Gå til hovedindhold

ELKA PRO Heldragt 078000 - Navy / L | Regntøj | EN-14126-TYPE-4-B | EN-343-4/1/X

ELKAFrakker og jakkerEAN: 5706219038753
Pris fra 845,75 krtil 1.163,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 318 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA PRO Heldragt 078000 - Navy / L | Regntøj | EN-14126-TYPE-4-B | EN-343-4/1/X og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 845.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Regnkedeldragt 078000 navy Str. L
-27%845,75 kr
Før 1.163,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Regnkedeldragt 078000 navy Str. L billede

Produktinformation

Denne avancerede regnheldragt er nøje udviklet til at stå imod ekstreme forhold som fiskeolie og lave temperaturer, hvilket gør den perfekt til krævende erhverv og hårde klimaer. Designet med en integreret hætte, der kan justeres ved hjælp af et snoretræk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Regntøj
EAN: 5706219038753
Varenr.: 403867
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA PRO Heldragt 078000 - Navy / L | Regntøj | EN-14126-TYPE-4-B | EN-343-4/1/X
1.163,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA PRO Heldragt 078000 - Navy / L | Regntøj | EN-14126-TYPE-4-B | EN-343-4/1/X koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA PRO Heldragt 078000 - Navy / L | Regntøj | EN-14126-TYPE-4-B | EN-343-4/1/X koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk845,75 kr845,75 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.163,75 kr1.163,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA PRO Heldragt 078000 - Navy / L | Regntøj | EN-14126-TYPE-4-B | EN-343-4/1/X

PriceData har fulgt prisen på ELKA PRO Heldragt 078000 - Navy / L | Regntøj | EN-14126-TYPE-4-B | EN-343-4/1/X i 182 dage. Laveste pris i perioden er 845,75 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.163,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 955 kr.

Den nuværende pris på 845,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for ELKA PRO Heldragt 078000 - Navy / L | Regntøj | EN-14126-TYPE-4-B | EN-343-4/1/X. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for ELKA PRO Heldragt 078000 - Navy / L | Regntøj | EN-14126-TYPE-4-B | EN-343-4/1/X de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026845,75 kr318 kr (27%)
30. maj 20261.163,75 kr318 kr (38%)
23. maj 2026845,75 kr318 kr (27%)
22. maj 20261.163,75 kr318 kr (38%)
15. maj 2026845,75 kr318 kr (27%)
14. maj 20261.163,75 kr318 kr (38%)
2. maj 2026845,75 kr279,25 kr (25%)
1. maj 20261.125 kr279,25 kr (33%)
18. apr. 2026845,75 kr279,25 kr (25%)
17. apr. 20261.125 kr279,25 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret