Gå til hovedindhold

ELKA Fleece Heldragt 158001 - Navy / XS | Regntøj | Fiskeri | Heldragt

ELKATøjEAN: 5706219309365
Pris fra 486,64 krtil 725 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 238,36 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Fleece Heldragt 158001 - Navy / XS | Regntøj | Fiskeri | Heldragt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 486.64 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Fiberpels-kedeldragt 158001 navy Str. XS
-33%486,64 kr
Før 725 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fiberpels-kedeldragt 158001 navy Str. XS billede

Produktinformation

Denne alsidige heldragt er skabt af et blødt og behageligt materiale kaldet fiberpels, mere almindeligt kendt som fleece. Dette materiale er fremragende til at bevare varmen, hvilket gør dragten til et perfekt valg for dem, der ønsker ekstra beskyttelse m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Kedeldragter
EAN: 5706219309365
Varenr.: 404836
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Fleece Heldragt 158001 - Navy / XS | Regntøj | Fiskeri | Heldragt
725 kr
Til butik
ELKA Fleece Heldragt 158001 - Navy / XS | Regntøj | Fiskeri | Heldragt billede

Produktinformation

ELKA Fleece Heldragt 158001 ELKA Fleece Heldragt 158001 er det perfekte valg til at holde dig varm og komfortabelt i kølige vejrforhold. Dette holdbare og stilfulde heldragt er designet med fokus på funktionalitet og kvalitet.Heldragten er fremstillet af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Regntøj
EAN: 5706219309365
Varenr.: 47409276223825

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Fleece Heldragt 158001 - Navy / XS | Regntøj | Fiskeri | Heldragt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Fleece Heldragt 158001 - Navy / XS | Regntøj | Fiskeri | Heldragt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk486,64 kr486,64 krKøb
2Sikkerhedsgiganten725 kr725 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Fleece Heldragt 158001 - Navy / XS | Regntøj | Fiskeri | Heldragt

PriceData har fulgt prisen på ELKA Fleece Heldragt 158001 - Navy / XS | Regntøj | Fiskeri | Heldragt i 154 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 725 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 541 kr.

Den nuværende pris på 486,64 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for ELKA Fleece Heldragt 158001 - Navy / XS | Regntøj | Fiskeri | Heldragt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for ELKA Fleece Heldragt 158001 - Navy / XS | Regntøj | Fiskeri | Heldragt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026486,64 kr238,36 kr (33%)
30. maj 2026725 kr238,36 kr (49%)
23. maj 2026486,64 kr238,36 kr (33%)
22. maj 2026725 kr238,36 kr (49%)
15. maj 2026486,64 kr238,36 kr (33%)
14. maj 2026725 kr238,36 kr (49%)
2. maj 2026486,64 kr210,86 kr (30%)
1. maj 2026697,5 kr210,86 kr (43%)
28. apr. 2026486,64 kr87,64 kr (22%)
1. feb. 2026399 kr87,64 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret