Gå til hovedindhold

ELKA Dry Zone PU Taljebukser 022400 - Oliven / 4XL | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1

ELKAFrakker og jakkerEAN: 5706219146199
Pris fra 202,05 krtil 300 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 97,95 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Dry Zone PU Taljebukser 022400 - Oliven / 4XL | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 202.05 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Regnbukser PU 022400 oliven Str. 4XL
-33%202,05 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Regnbukser PU 022400 oliven Str. 4XL billede

Produktinformation

Disse avancerede regnbukser er nøje designet med det formål at beskytte mod regn og fugt, hvilket gør dem ideelle til brug i udfordrende vejrsituationer. Fremstillet af en robust blanding af polyester og polyurethan (PU), tilbyder disse bukser en optimal...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Regntøj
EAN: 5706219146199
Varenr.: 403074
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Dry Zone PU regnbukser, Herre/Dame Olivengrøn - 022400
-32%269 kr
Før 398 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
E
Produktbillede

Produktinformation

Vandsøjle mm HO: > 5.000 mm Materiale PU 190 ELKA PU STRETCH Komposition 190g PU/polyester Skridtlængde str. L 82 cm Industri Transport, Byggeri & Anlæg, Skov og Landbrug, Service og Vedligehold Produktserie Dry Zone Produkttype Taljebukser

Produktspecifikationer

Mærke: Elka
EAN: 5706219146199
Varenr.: 7895862903008
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Dry Zone PU Taljebukser 022400 - Oliven / 4XL | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1
300 kr
Til butik
ELKA Dry Zone PU Taljebukser 022400 - Oliven / 4XL | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1 billede

Produktinformation

ELKA Dry Zone PU Taljebukser 022400 ELKA Dry Zone PU Taljebukser 022400 er det perfekte valg til dig, der har behov for komfort og beskyttelse i en arbejdssituation. Disse bukser er designet med en trykknap i benene, der gør det muligt for dig at fastgøre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Regntøj
EAN: 5706219146199
Varenr.: 47409145577809

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Dry Zone PU Taljebukser 022400 - Oliven / 4XL | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Dry Zone PU Taljebukser 022400 - Oliven / 4XL | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk202,05 kr202,05 krKøb
2Modekompagniet269 kr269 krKøb
3Sikkerhedsgiganten300 kr300 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Dry Zone PU Taljebukser 022400 - Oliven / 4XL | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1

PriceData har fulgt prisen på ELKA Dry Zone PU Taljebukser 022400 - Oliven / 4XL | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 196,67 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 332,81 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 241 kr.

Den nuværende pris på 202,05 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for ELKA Dry Zone PU Taljebukser 022400 - Oliven / 4XL | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for ELKA Dry Zone PU Taljebukser 022400 - Oliven / 4XL | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026202,05 kr97,95 kr (33%)
30. maj 2026300 kr97,95 kr (48%)
23. maj 2026202,05 kr97,95 kr (33%)
22. maj 2026300 kr97,95 kr (48%)
15. maj 2026202,05 kr97,95 kr (33%)
14. maj 2026300 kr97,95 kr (48%)
2. maj 2026202,05 kr130,76 kr (39%)
1. maj 2026332,81 kr130,76 kr (65%)
18. apr. 2026202,05 kr130,76 kr (39%)
17. apr. 2026332,81 kr130,76 kr (65%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret