Gå til hovedindhold

Elgato Network Dock, RJ-45, USB-C, Sort, 5 V, 59 mm, 79 mm, 27 mm

Pris fra 592 krtil 806 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 214 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Elgato Network Dock, RJ-45, USB-C, Sort, 5 V, 59 mm, 79 mm, 27 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 592 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Elgato Stream Deck Network Dock
592 kr
Til butik
Elgato Stream Deck Network Dock billede

Produktinformation

Elgato Stream Deck Network Dock - Ethernet og PoE-understøttelse, USB-C - Streaming Streaming tilbehør

Produktspecifikationer

Kategori: Streaming
Artikel nr.: 10GBW9901
EAN: 0840440404965
Varenr.: 1331414
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elgato Network Dock for Stream Deck
679 kr
Til butik
Elgato Network Dock for Stream Deck billede

Produktinformation

Network Dock tilføjer kablet Ethernet- og PoE-understøttelse, så et Stream Deck kan få strøm, monteres og sættes op uden en nærliggende pc. Network Dock omdanner Stream Deck til en netværksforbundet controller til fjernbetjening og studieinstallationer, og tilbyder PoE- eller USB-strøm samt enkel IP-konfiguration. Kablet Ethernet-forbindelse til netværksbaseret kontrol Power over Ethernet (PoE) med USB-strøm som alternativ Indtast IP-indstillinger direkte på Stream Deck for netværksbrug Kan monteres i racks eller inde i Stream Deck XL's stand Muliggør fjernplacering og -styring på tværs af rum eller bygninger Velegnet til broadcast-arbejdsgange som switching, grafik, kommunikation og belysning Hold din kontrolflade tilgængelig, hvor du har brug for den, mens pc'en skjules og kabelrod reduceres.

Produktspecifikationer

Mærke: Elgato
Kategori: Streamingudstyr
Artikel nr.: 10GBW9901
EAN: 0840440404965
Varenr.: 3404416
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Elgato Network Dock USB-C Dockingstation
727 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elgato Network Dock, RJ-45, USB-C, Sort, 5 V, 59 mm, 79 mm, 27 mm
750 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elgato Network Dock Rj-45, Usb-c
-0%806 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elgato Network Dock, RJ-45, USB-C, Sort, 5 V, 59 mm, 79 mm, 27 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elgato Network Dock, RJ-45, USB-C, Sort, 5 V, 59 mm, 79 mm, 27 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK592 kr592 krKøb
2Proshop DK679 kr718 krKøb
3CompuMail DK727 kr727 krKøb
4CS MEGASTORE DK750 kr789 krKøb
5Dustin DK806 kr892,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elgato Network Dock, RJ-45, USB-C, Sort, 5 V, 59 mm, 79 mm, 27 mm

PriceData har fulgt prisen på Elgato Network Dock, RJ-45, USB-C, Sort, 5 V, 59 mm, 79 mm, 27 mm i 79 dage. Laveste pris i perioden er 592 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 679 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 636 kr.

Den nuværende pris på 592 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Elgato Network Dock, RJ-45, USB-C, Sort, 5 V, 59 mm, 79 mm, 27 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Elgato Network Dock, RJ-45, USB-C, Sort, 5 V, 59 mm, 79 mm, 27 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026592 kr87 kr (13%)
15. mar. 2026679 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret