Gå til hovedindhold

InnovaGoods Elakef elektrisk tæppe - grå 120 × 160 cm, 160 W (OUTLET A)

InnovaGoodsVarmepuderEAN: 8435527826758
Pris fra 259 krtil 489 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 239 kr 29. maj

Sammenlign priser på Elakef elektrisk tæppe - grå 120 × 160 cm, 160 W (OUTLET A) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elakef elektrisk tæppe - grå 120 × 160 cm, 160 W (OUTLET A)
-16%259 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elakef elektrisk tæppe - grå 120 × 160 cm, 160 W (OUTLET A) billede

Produktinformation

Hvis du gerne vil dække hver evigt eneste hjørne i dit hjem og eje de seneste nye produkter, som vil gøre livet nemmere for dig, så skal du købe Elektrisk tæppe Elakef InnovaGoods Grå 120 x 160 cm Polyester 160 W til den bedste pris.Dette elektriske tæppe holder vinterkulden på afstand og giver en dejlig følelse af varme og velvære. Det fløjlsagtige stof på begge sider er blødt og behageligt at røre ved. Fjernbetjening med aftageligt kabel, 9 temperaturindstillinger og timer. Effekt: 160 W.Et varmetæppe, der kan bruges i sengen, på sofaen, mens du arbejder hjemmefra osv. Det aftagelige kabel gør det nemt at vaske tæppet i hånden eller i maskine. Automatisk slukning.Vendbart design, blødt, multifunktionelt: Vores elektriske varmetæppe er skønt at pakke sig ind i og holde kulden ude, samtidig med at man får en behagelig følelse af varme og velvære. Det kan bruges i sengen, på sofaen, mens du arbejder hjemmefra osv. For øget komfort har begge tæppets sider den blødeste fløjlsagtige tekstur, som er meget behagelig at røre ved.Justérbar temperatur, hurtig opvarmning: Det elektriske tæppe har 9 temperaturindstillinger (maks. 47 grader C +/- ca. 5 grader C). Temperaturen kan vælges ved hjælp af den medfølgende fjernbetjening. Den avancerede teknologi betyder, at tæppet opvarmes hurtigt, og dets lave strømforbrug sparer energi. Effekt: 160 W.Timer, automatisk slukning: Vores varmetæppe kan programmeres med op til 9 tidsintervaller (fra 20 til 180 minutter). Når den valgte tid er gået, slukker det automatisk. Det kan også slukkes manuelt ved hjælp af tænd/sluk-knappen. Et meget sikkert tæppe med beskyttelse mod overophedning.Fjernbetjening med aftageligt kabel: Dette varmetæppe indeholder en fjernbetjening, der kan bruges til at styre alle dets funktioner. Den valgte temperatur og timer ses på kontrolskærmen, der fungerer ved hjælp af lysnettet. Fjernbetjeningen med kabel kan fjernes fra tæppet, så det kan vaskes.Let at vaske i hånden eller maskine: Dette varmetæppe kan håndvaskes eller maskinvaskes (maks. 30 ºC) ved at følge instruktionerne i den vedlagte manual.Materiale: PolyesterABSPTCFarve: GråType: Elektrisk tæppeKarakteristika: VendbarBlød og behagelig fornemmelse: FløjlsagtigCa. tykkelse: 1 cmFjernbetjening med kabel: FlytbarPTC-teknologi: Hurtig opvarmningJusterbar temperatur: 9 temperaturniveauerTemperatur max.: 47 ºC (+/-5 ºC)Timer: 20-180 minSlukker Automatisk: JaBeskyttelse mod overophedning: JaLavt forbrug: EnergibesparelseNem at rengøre: Hånd vaskMaskinvaskStiktype: CEU-StikKabellængde: 235 cmStrøm: 160 WAC In: 220-240 V / 50 HzCa. mål: 120 x 160 cmVolt: 220 - 2240 vPlug-in-produkt: JaStrømforsyning: Elektrisk netværkAnbefalet alder: Voksne Emballage og manual på 24 sprog: engelsk, fransk, spansk, tysk, italiensk, portugisisk, hollandsk, polsk, ungarsk, rumænsk, dansk, svensk, finsk, litauisk, norsk, slovensk, græsk, tjekkisk, bulgarsk, kroatisk, slovakisk, estisk, russisk, lettisk.

Produktspecifikationer

Mærke: InnovaGoods
Kategori: Varmepuder
Vægt: 1.82g
EAN: 8435527826758
Varenr.: 2054525
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk varmetæppe Elakef 120 × 160 cm - 160 W, grå ()
329 kr
Til butik
Elektrisk varmetæppe Elakef 120 × 160 cm - 160 W, grå () billede

Produktinformation

InnovaGoods tilbyder de nyeste produkter til dit hjem, som f.eks. denne Elektrisk tæppe Elakef InnovaGoods Grå 120 x 160 cm 160 W ! Se det store udvalg af produkter af høj kvalitet, der skiller sig ud for deres funktionalitet, effektivitet og innovative design: belysning, opbevaring, dekoration, aircondition, have, kæledyr, rengøring mv.Dette elektriske tæppe holder vinterkulden på afstand og giver en dejlig følelse af varme og velvære. Det fløjlsagtige stof på begge sider er blødt og behageligt at røre ved. Fjernbetjening med aftageligt kabel, 9 temperaturindstillinger og timer. Effekt: 160 W.Et varmetæppe, der kan bruges i sengen, på sofaen, mens du arbejder hjemmefra osv. Det aftagelige kabel gør det nemt at vaske tæppet i hånden eller i maskine. Automatisk slukning.Vendbart design, blødt, multifunktionelt: Vores elektriske varmetæppe er skønt at pakke sig ind i og holde kulden ude, samtidig med at man får en behagelig følelse af varme og velvære. Det kan bruges i sengen, på sofaen, mens du arbejder hjemmefra osv. For øget komfort har begge tæppets sider den blødeste fløjlsagtige tekstur, som er meget behagelig at røre ved.Justérbar temperatur, hurtig opvarmning: Det elektriske tæppe har 9 temperaturindstillinger (maks. 47 grader C +/- ca. 5 grader C). Temperaturen kan vælges ved hjælp af den medfølgende fjernbetjening. Den avancerede teknologi betyder, at tæppet opvarmes hurtigt, og dets lave strømforbrug sparer energi. Effekt: 160 W.Timer, automatisk slukning: Vores varmetæppe kan programmeres med op til 9 tidsintervaller (fra 20 til 180 minutter). Når den valgte tid er gået, slukker det automatisk. Det kan også slukkes manuelt ved hjælp af tænd/sluk-knappen. Et meget sikkert tæppe med beskyttelse mod overophedning.Fjernbetjening med aftageligt kabel: Dette varmetæppe indeholder en fjernbetjening, der kan bruges til at styre alle dets funktioner. Den...

Produktspecifikationer

Mærke: InnovaGoods
Kategori: Varmepuder
Vægt: 1.82g
EAN: 8435527826758
Varenr.: 1431178
Gå til Shoppilo
TrustScore 0 ud af 50,0
Elektrisk tæppe Elakef 120 x 160 cm 160 W
369 kr
Til butik
Elektrisk tæppe Elakef 120 x 160 cm 160 W billede

Produktinformation

Dette elektriske tæppe holder vinterkulden på afstand og giver en dejlig følelse af varme og velvære. Det fløjlsagtige stof på begge sider er blødt og behageligt at røre ved. Fjernbetjening med aftageligt kabel, 9 temperaturindstillinger og timer. Effekt:...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: InnovaGoods
EAN: 8435527826758
Varenr.: 10586445250903
Gå til JepJep
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Elektrisk tæppe Elakef InnovaGoods Grå 120 x 160 cm 160 W
439 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tæppe Elakef InnovaGoods Grå 120 x 160 cm 160 W
-13%489 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elakef elektrisk tæppe - grå 120 × 160 cm, 160 W (OUTLET A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elakef elektrisk tæppe - grå 120 × 160 cm, 160 W (OUTLET A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Vivas DK259 kr378 krKøb
2Boligcenter DK329 kr329 krKøb
3Shoppilo369 kr369 krKøb
4JepJep439 kr439 krKøb
5Estore DK489 kr489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elakef elektrisk tæppe - grå 120 × 160 cm, 160 W (OUTLET A)

PriceData har fulgt prisen på Elakef elektrisk tæppe - grå 120 × 160 cm, 160 W (OUTLET A) i 164 dage. Laveste pris i perioden er 239 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 579 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 360 kr.

Den nuværende pris på 259 kr er 28% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Elakef elektrisk tæppe - grå 120 × 160 cm, 160 W (OUTLET A). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Elakef elektrisk tæppe - grå 120 × 160 cm, 160 W (OUTLET A) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026259 kr20 kr (8%)
29. maj 2026239 kr30 kr (11%)
28. maj 2026269 kr30 kr (13%)
9. maj 2026239 kr30 kr (11%)
5. maj 2026269 kr60 kr (18%)
4. maj 2026329 kr40 kr (11%)
3. maj 2026369 kr40 kr (12%)
1. maj 2026329 kr40 kr (11%)
30. apr. 2026369 kr40 kr (12%)
22. apr. 2026329 kr40 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret