Gå til hovedindhold

Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Series 6100 HX7400/01 - genopladelig, hvid

PhilipsTandbørsterEAN: 8720689021715
Pris fra 594 krtil 1.159 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 565 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 586 kr 3. jun.

Sammenlign priser på Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Series 6100 HX7400/01 - genopladelig, hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 594 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Sonicare 6100 series HX7400 - Tandbørste - hvid
594 kr
Til butik
Philips Sonicare 6100 series HX7400 - Tandbørste - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Elektriske tandbørster
Farve: 1
Artikel nr.: HX7400/01
EAN: 8720689021715
Varenr.: 24236280
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Eltandbørste Sonicare 6100 series HX7400 - tooth brush - white
594 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Sonicare 6100 series HX7400 Elektrisk Tandbørste Hvid
612 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Eltandborste Sonicare 6300 HX7400/01
-27%680 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Series 6100 HX7400/01 - genopladelig, hvid
-3%729 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Series 6100 HX7400/01 - genopladelig, hvid
-3%749 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Sonicare 6100 series HX7400 Elektrisk Tandbørste Hvid
779 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste Sonicare 6300 HX7400/01
-13%1.159 kr
Før 1.329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Series 6100 HX7400/01 - genopladelig, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Series 6100 HX7400/01 - genopladelig, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK594 kr633 krKøb
2Proshop DK594 kr633 krKøb
3CompuMail DK612 kr612 krKøb
4Teknikproffset DK680 kr729 krKøb
5Boligcenter DK729 kr729 krKøb
6Vivas DK749 kr828 krKøb
7Ultrashop779 kr779 krKøb
8Estore DK1.159 kr1.159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Series 6100 HX7400/01 - genopladelig, hvid

PriceData har fulgt prisen på Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Series 6100 HX7400/01 - genopladelig, hvid i 130 dage. Laveste pris i perioden er 586 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 665 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 620 kr.

Den nuværende pris på 594 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 65 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 91 prisændringer for Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Series 6100 HX7400/01 - genopladelig, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 91 prisændringer for Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Series 6100 HX7400/01 - genopladelig, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026594 kr8 kr (1%)
3. jun. 2026586 kr8 kr (1%)
30. maj 2026594 kr8 kr (1%)
29. maj 2026586 kr14 kr (2%)
28. maj 2026600 kr4 kr (1%)
27. maj 2026604 kr7 kr (1%)
26. maj 2026611 kr4 kr (1%)
25. maj 2026615 kr4 kr (1%)
24. maj 2026619 kr3 kr (0%)
23. maj 2026622 kr21 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret