Gå til hovedindhold

JO Safety Elektrisk spænding - Advarselsskilt - ISO7010 - Efterlysende aluminium / 225 x 225 x 225 mm | Skilte | Sikkerhedsskilte |

Pris fra 218,75 krtil 230 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 11,25 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Elektrisk spænding - Advarselsskilt - ISO7010 - Efterlysende aluminium / 225 x 225 x 225 mm | Skilte | Sikkerhedsskilte | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 218.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Elektrisk spænding - Advarselsskilt - ISO7010 - Efterlysende aluminium / 225 x 225 x 225 mm | Skilte | Sikkerhedsskilte |
218,75 kr
Til butik
Elektrisk spænding - Advarselsskilt - ISO7010 - Efterlysende aluminium / 225 x 225 x 225 mm | Skilte | Sikkerhedsskilte | billede

Produktinformation

Elektrisk spænding - Advarselsskilt - ISO7010 Dette advarselsskilt med symbolet "Elektrisk spænding" er designet til at advare om farlig elektricitet og sikrer opmærksomhed omkring potentielle elektriske risici. Skiltet opfylder kravene i ISO 7010 og ISO...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387031482
Varenr.: 49252979900753
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Advarselsskilt - Elektrisk spænding - Refleks aluminium - 225 mm
230 kr
Til butik
Advarselsskilt - Elektrisk spænding - Refleks aluminium - 225 mm billede

Produktinformation

Et advarselsskilt der indikerer en potentiel fare, i form af elektrisk spænding, er vigtigt at benytte hvis det er en arbejdsplads med særlige risikofarer. Det er en god og effektiv måde at advarer medarbejderne på, så de ikke kommer til skade.Det er som...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Safety & Warning Signs
Farve: Signalgul
Størrelse: 225 mm
EAN: 5708387031482
Varenr.: A351RAT5

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk spænding - Advarselsskilt - ISO7010 - Efterlysende aluminium / 225 x 225 x 225 mm | Skilte | Sikkerhedsskilte | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk spænding - Advarselsskilt - ISO7010 - Efterlysende aluminium / 225 x 225 x 225 mm | Skilte | Sikkerhedsskilte | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten218,75 kr218,75 krKøb
2JO Safety DK230 kr230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elektrisk spænding - Advarselsskilt - ISO7010 - Efterlysende aluminium / 225 x 225 x 225 mm | Skilte | Sikkerhedsskilte |

PriceData har fulgt prisen på Elektrisk spænding - Advarselsskilt - ISO7010 - Efterlysende aluminium / 225 x 225 x 225 mm | Skilte | Sikkerhedsskilte | i 164 dage. Laveste pris i perioden er 218,75 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 230 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 223 kr.

Den nuværende pris på 218,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Elektrisk spænding - Advarselsskilt - ISO7010 - Efterlysende aluminium / 225 x 225 x 225 mm | Skilte | Sikkerhedsskilte |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Elektrisk spænding - Advarselsskilt - ISO7010 - Efterlysende aluminium / 225 x 225 x 225 mm | Skilte | Sikkerhedsskilte | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026218,75 kr11,25 kr (5%)
24. maj 2026230 kr11,25 kr (5%)
21. maj 2026218,75 kr11,25 kr (5%)
20. maj 2026230 kr11,25 kr (5%)
23. dec. 2025218,75 kr
22. dec. 2025218,8 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret