Gå til hovedindhold

NO NAME Elektrisk overfræser Grunder M1R-ZK11-8, 710 V

NO NAMEBroer og routereEAN: 4772013432746
Pris fra 605 krtil 669 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 498 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Elektrisk overfræser Grunder M1R-ZK11-8, 710 V og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 605 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elektrisk overfræser Grunder M1R-ZK11-8, 710 V
605 kr
Til butik
Elektrisk overfræser Grunder M1R-ZK11-8, 710 V billede

Produktspecifikationer

Mærke: Grunder
Kategori: Overfræser
Farve: 4
Artikel nr.: M1R-ZK11-8 710W
EAN: 4772013432746
Varenr.: 24666661
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elværktøj: Håndoverfræser 710 W - M1R-ZK11-8
-2%649 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elværktøj: Håndoverfræser 710 W - M1R-ZK11-8 billede

Produktinformation

Præcis håndoverfræser til træarbejdeDenne kraftige håndoverfræser på 710 W giver dig kontrol og nøjagtighed til fræsning af kanter, noter og profiler i træ. Maskinen har to solide greb for stabil føring og tydelige justeringer til dybde og styring, så både gør‑det‑selv‑folk og hobbytømrere kan opnå rene, flotte resultater.Fleksibel fræseløsning til værkstedetDen medfølgende base og gennemsigtige skjold giver godt udsyn til emnet og hjælper med styring af spåner. Konstruktionen er robust, og den kompakte størrelse gør den let at håndtere ved præcisionsarbejde. Et oplagt valg, når du vil have en overfræser til fine detaljer, riller og kanter i projekter derhjemme.Produkttype: HåndoverfræserEffekt: 710 WModel: M1R-ZK11-8...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Routere
Vægt: 0.26g
EAN: 4772013432746
Varenr.: 2151859
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elværktøj: Håndoverfræser 710 W - M1R-ZK11-8
-1%669 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elværktøj: Håndoverfræser 710 W - M1R-ZK11-8 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Routere
Vægt: 0.26g
EAN: 4772013432746
Varenr.: 2151859

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk overfræser Grunder M1R-ZK11-8, 710 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk overfræser Grunder M1R-ZK11-8, 710 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK605 kr644 krKøb
2Boligcenter DK649 kr649 krKøb
3Vivas DK669 kr748 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elektrisk overfræser Grunder M1R-ZK11-8, 710 V

PriceData har fulgt prisen på Elektrisk overfræser Grunder M1R-ZK11-8, 710 V i 172 dage. Laveste pris i perioden er 476 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 643 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 548 kr.

Den nuværende pris på 605 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Elektrisk overfræser Grunder M1R-ZK11-8, 710 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Elektrisk overfræser Grunder M1R-ZK11-8, 710 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026605 kr1 kr (0%)
12. maj 2026606 kr1 kr (0%)
7. maj 2026607 kr88 kr (17%)
30. apr. 2026519 kr22 kr (4%)
29. apr. 2026541 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026540 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026541 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026542 kr101 kr (16%)
19. apr. 2026643 kr102 kr (19%)
15. apr. 2026541 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret