Gå til hovedindhold

Bosch Group Elektrisk kværn BOSCH TSM6A011W Hvid 180 W 180W (75 gr)

Pris fra 140 krtil 369 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 229 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 124 kr 12. maj

Sammenlign priser på Elektrisk kværn BOSCH TSM6A011W Hvid 180 W 180W (75 gr) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 140 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch TSM6A011W Kaffemølle 180W Hvid
140 kr
Til butik
Bosch TSM6A011W Kaffemølle 180W Hvid billede

Produktinformation

Bosch TSM6A011W - Kaffemølle - 180 W - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: TSM6A011W
EAN: 4242005108770
Varenr.: 993684503
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch TSM6A011W - Kaffemølle - 180 W - hvid
144 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Coffee grinder TSM6A011W
146 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kaffemølle Bosch TSM6A011W 180 W - hvid
-11%169 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch TSM6A011W Kaffemølle 180W Hvid
185 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kaffemølle Bosch TSM6A011W 180 W - hvid
-10%189 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch TSM6A011W Kaffemølle 180W Hvid
199 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch TSM6A011W kaffemølle 180 W Hvid
218 kr
Til butik
Gå til JepJep
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Elektrisk kværn BOSCH TSM6A011W Hvid 180 W 180W (75 gr)
369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk kværn BOSCH TSM6A011W Hvid 180 W 180W (75 gr) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk kværn BOSCH TSM6A011W Hvid 180 W 180W (75 gr) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK140 kr140 krKøb
2CS MEGASTORE DK144 kr183 krKøb
3Proshop DK146 kr185 krKøb
4Boligcenter DK169 kr169 krKøb
5Teknikproffset DK185 kr234 krKøb
6Vivas DK189 kr258 krKøb
7Ultrashop199 kr199 krKøb
8Superprice.dk218 kr218 krKøb
9JepJep369 kr369 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elektrisk kværn BOSCH TSM6A011W Hvid 180 W 180W (75 gr)

PriceData har fulgt prisen på Elektrisk kværn BOSCH TSM6A011W Hvid 180 W 180W (75 gr) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 124 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 157 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 140 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Elektrisk kværn BOSCH TSM6A011W Hvid 180 W 180W (75 gr). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Elektrisk kværn BOSCH TSM6A011W Hvid 180 W 180W (75 gr) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026140 kr3 kr (2%)
19. maj 2026137 kr13 kr (10%)
12. maj 2026124 kr18 kr (13%)
7. maj 2026142 kr3 kr (2%)
5. maj 2026145 kr4 kr (3%)
3. maj 2026141 kr5 kr (3%)
2. maj 2026146 kr5 kr (4%)
19. apr. 2026141 kr5 kr (3%)
18. apr. 2026146 kr2 kr (1%)
16. apr. 2026148 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret