Gå til hovedindhold

Electrolux Støvsuger New UltraOne EUOC94DB - vacuum cleaner - canister - deep blue

ElectroluxVand- og støvsugereEAN: 7332543776627
Pris fra 1.531 krtil 2.919 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.388 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Electrolux Støvsuger New UltraOne EUOC94DB - vacuum cleaner - canister - deep blue og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1531 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Electrolux New UltraOne EUOC94DB Støvsuger 5liter Dybblå
1.531 kr
Til butik
Electrolux New UltraOne EUOC94DB Støvsuger 5liter Dybblå billede

Produktinformation

Electrolux New UltraOne EUOC94DB - Støvsuger - beholder - pose - dybblå

Produktspecifikationer

Mærke: Electrolux
Artikel nr.: EUOC94DB
EAN: 7332543776627
Varenr.: 999048267
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Electrolux New UltraOne EUOC94DB - Støvsuger - beholder - pose - dybblå
1.617 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Electrolux Støvsuger New UltraOne EUOC94DB - vacuum cleaner - canister - deep blue
1.617 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Støvsuger med pose Electrolux UltraOne EUOC94DB, 5 l, 850 W
1.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Støvsuger med pose Electrolux UltraOne EUOC94DB, 5 l, 850 W
1.719 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Electrolux New UltraOne EUOC94DB Støvsuger 5liter Dybblå
2.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Electrolux Støvsuger New UltraOne EUOC94DB - vacuum cleaner - canister - deep blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Electrolux Støvsuger New UltraOne EUOC94DB - vacuum cleaner - canister - deep blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.531 kr1.531 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.617 kr1.617 krKøb
3Proshop DK1.617 kr1.617 krKøb
4Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
5Vivas DK1.719 kr1.958 krKøb
6Ultrashop2.919 kr2.919 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Electrolux Støvsuger New UltraOne EUOC94DB - vacuum cleaner - canister - deep blue

PriceData har fulgt prisen på Electrolux Støvsuger New UltraOne EUOC94DB - vacuum cleaner - canister - deep blue i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.531 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 2.334 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.773 kr.

Den nuværende pris på 1.531 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Electrolux Støvsuger New UltraOne EUOC94DB - vacuum cleaner - canister - deep blue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Electrolux Støvsuger New UltraOne EUOC94DB - vacuum cleaner - canister - deep blue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.531 kr118 kr (7%)
23. maj 20261.649 kr8 kr (0%)
18. maj 20261.641 kr4 kr (0%)
17. maj 20261.637 kr8 kr (0%)
16. maj 20261.645 kr515 kr (24%)
15. maj 20262.160 kr62 kr (3%)
14. maj 20262.098 kr123 kr (6%)
13. maj 20261.975 kr45 kr (2%)
12. maj 20261.930 kr317 kr (20%)
9. maj 20261.613 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret