Gå til hovedindhold

Electrolux Pure D8.2 PD82-4MB Støvsuger Beholder 3.5liter Disblå

ElectroluxVand- og støvsugereEAN: 7332543693894
Pris fra 1.308 krtil 1.649 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 341 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.282 kr 18. maj

Sammenlign priser på Electrolux Pure D8.2 PD82-4MB Støvsuger Beholder 3.5liter Disblå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1308 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Electrolux Pure D8.2 PD82-4MB Støvsuger 3.5liter Disblå
1.308 kr
Til butik
Electrolux Pure D8.2 PD82-4MB Støvsuger 3.5liter Disblå billede

Produktinformation

Electrolux Pure D8.2 PD82-4MB - Støvsuger - beholder - pose - 600 W - disblå

Produktspecifikationer

Mærke: Electrolux
Artikel nr.: PD824MB
EAN: 7332543693894
Varenr.: 1002568563
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Electrolux Støvsuger PD824MB - Misty Blue
1.333 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Electrolux Pure D8 Støvsuger - Misty Blue
1.342 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Støvsuger Electrolux Pure D8 PD82-4MB Silence - blå
-9%1.359 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Støvsuger Electrolux Pure D8 PD82-4MB Silence - blå
-9%1.379 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Electrolux Pure D8.2 PD82-4MB Støvsuger Beholder 3.5liter Disblå
1.649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Electrolux Pure D8.2 PD82-4MB Støvsuger Beholder 3.5liter Disblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Electrolux Pure D8.2 PD82-4MB Støvsuger Beholder 3.5liter Disblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.308 kr1.308 krKøb
2Proshop DK1.333 kr1.333 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.342 kr1.411 krKøb
4Boligcenter DK1.359 kr1.359 krKøb
5Vivas DK1.379 kr1.568 krKøb
6Ultrashop1.649 kr1.649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Electrolux Pure D8.2 PD82-4MB Støvsuger Beholder 3.5liter Disblå

PriceData har fulgt prisen på Electrolux Pure D8.2 PD82-4MB Støvsuger Beholder 3.5liter Disblå i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.263 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 1.649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.459 kr.

Den nuværende pris på 1.308 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Electrolux Pure D8.2 PD82-4MB Støvsuger Beholder 3.5liter Disblå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Electrolux Pure D8.2 PD82-4MB Støvsuger Beholder 3.5liter Disblå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.308 kr8 kr (1%)
25. maj 20261.300 kr8 kr (1%)
24. maj 20261.308 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.316 kr10 kr (1%)
20. maj 20261.306 kr24 kr (2%)
18. maj 20261.282 kr26 kr (2%)
13. maj 20261.308 kr25 kr (2%)
12. maj 20261.333 kr23 kr (2%)
9. maj 20261.356 kr58 kr (4%)
8. maj 20261.414 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret