Gå til hovedindhold

Ek Water Blocks EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² D-RGB CPU-vandblokering til flydende kølesystem 1-pack Sort Transparent

Ek Water BlocksEAN: 3831109857694
Pris fra 1.138 krtil 1.359 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 221 kr (16% besparelse)

Sammenlign priser på EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² D-RGB CPU-vandblokering til flydende kølesystem 1-pack Sort Transparent og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1138 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² D-RGB CPU-vandblokering til flydende kølesystem 1-pack Sort Transparent
1.138 kr
Til butik
EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² D-RGB CPU-vandblokering til flydende kølesystem 1-pack Sort Transparent billede

Produktinformation

EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² D-RGB - CPU-vandblokering til flydende kølesystem - (for: AM5) - nikkelbelagt kobberbase og akryllisk glas

Produktspecifikationer

Mærke: EKWB
Artikel nr.: 3831109857694
EAN: 3831109857694
Varenr.: 1000791851
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkølingsblok til CPU EK Water Blocks EK-Quantum Velocity2 D-RGB - AM5, nikkel + akryl
-1%1.339 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vandkølingsblok til CPU EK Water Blocks EK-Quantum Velocity2 D-RGB - AM5, nikkel + akryl billede

Produktinformation

Vandkølingsblok til CPU med D-RGBEK-Quantum Velocity2 er til dig, der bygger en stilren og effektiv vandkøling til din stationære pc. Denne CPU-blok er designet til AM5-soklen og kombinerer et klart akryldæk med en elegant sort top og nikkelfinish, der giver dit system et premium udtryk. Den integrerede D-RGB-belysning skaber levende lys i dit loop og fremhæver den gennemsigtige kanalstruktur.Design og anvendelse i computerkølingKøleblokken leder kølevæske over CPU’en via præcise flowkanaler for stabil og pålidelig køling i et custom loop. Den klare akryl gør det let at se væskens bevægelse, mens nikkel-detaljerne giver et stilrent match til moderne builds. Ideel til entusiaster, der ønsker custom vandkøling med visuel flair.Produkttype: CPU-vandkølingsblokSokkelkompatibilitet: AM5Belysning: D-RGBMaterialer: Nikkel og akrylSerie: EK-Quantum Velocity2...

Produktspecifikationer

Kategori: Computer køling
Vægt: 0.59g
EAN: 3831109857694
Varenr.: 1975642
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkølingsblok til CPU EK Water Blocks EK-Quantum Velocity2 D-RGB - AM5, nikkel + akryl
-1%1.359 kr
Før 1.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vandkølingsblok til CPU EK Water Blocks EK-Quantum Velocity2 D-RGB - AM5, nikkel + akryl billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Computer køling
Vægt: 0.59g
EAN: 3831109857694
Varenr.: 1975642

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² D-RGB CPU-vandblokering til flydende kølesystem 1-pack Sort Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² D-RGB CPU-vandblokering til flydende kølesystem 1-pack Sort Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.138 kr1.138 krKøb
2Boligcenter DK1.339 kr1.339 krKøb
3Vivas DK1.359 kr1.438 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² D-RGB CPU-vandblokering til flydende kølesystem 1-pack Sort Transparent

PriceData har fulgt prisen på EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² D-RGB CPU-vandblokering til flydende kølesystem 1-pack Sort Transparent i 159 dage. Den nuværende pris er 1.138 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² D-RGB CPU-vandblokering til flydende kølesystem 1-pack Sort Transparent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² D-RGB CPU-vandblokering til flydende kølesystem 1-pack Sort Transparent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. dec. 20251.138 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret