Gå til hovedindhold

Ek Water Blocks EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² D-RGB CPU-vandblokering til flydende kølesystem 1-pack Sort

Pris fra 1.070 krtil 1.269 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 199 kr (16% besparelse)

Sammenlign priser på EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² D-RGB CPU-vandblokering til flydende kølesystem 1-pack Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1070 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² D-RGB CPU-vandblokering til flydende kølesystem 1-pack Sort
1.070 kr
Til butik
EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² D-RGB CPU-vandblokering til flydende kølesystem 1-pack Sort billede

Produktinformation

EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² D-RGB - CPU-vandblokering til flydende kølesystem - (for: LGA1700) - nikkel og acetal

Produktspecifikationer

Mærke: EKWB
Artikel nr.: 3831109857670
EAN: 3831109857670
Varenr.: 999781581
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EK Water Blocks EK-Quantum Velocity² D-RGB
1.070 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
EK Water Blocks Quantum Velocity2 - vandblok til CPU, LGA 1700, sort
1.249 kr
Til butik
EK Water Blocks Quantum Velocity2 - vandblok til CPU, LGA 1700, sort billede

Produktinformation

Effektiv vandkøling til din processorQuantum Velocity2 fra EK Water Blocks er en præcis og elegant vandblok til CPU, designet til LGA 1700-soklen. Den sorte top i acetal kombineret med detaljer i nikkel giver et stilrent look i enhver custom vandkøling. De to G1/4"-gevind gør det let at tilslutte din eksisterende slangeløsning, så du kan optimere temperaturen på din processor og holde systemet stabilt under belastning.Bygget til entusiastens vandkredsløbVandblokken er velegnet til processor-køling i gaming- og workstation-pc’er. Den kompakte formfaktor (9,45 × 9,45 × 3,4 cm) gør den nem at integrere, og den understøtter 5 V RGB, så du kan matche lyset i dit setup, hvis dit system understøtter det. Produceret i Slovenien.Type: Vandblok til CPUUnderstøttede sokler: LGA 1700Materiale: Nikkel, acetalFarve: SortGevind: G1/4"RGB-spænding: 5 VMål (H × B × D): 3,4 × 9,45 × 9,45 cmAntal i pakken: 1 stk.Oprindelsesland: SlovenienAdvarselspiktogrammer: GHS07, GHS09, GHS05...

Produktspecifikationer

Kategori: Computer køling
Vægt: 0.61g
EAN: 3831109857670
Varenr.: 2011781
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
EK Water Blocks Quantum Velocity2 - vandblok til CPU, LGA 1700, sort
1.269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² D-RGB CPU-vandblokering til flydende kølesystem 1-pack Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² D-RGB CPU-vandblokering til flydende kølesystem 1-pack Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.070 kr1.070 krKøb
2Proshop DK1.070 kr1.070 krKøb
3Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
4Vivas DK1.269 kr1.348 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² D-RGB CPU-vandblokering til flydende kølesystem 1-pack Sort

PriceData har fulgt prisen på EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² D-RGB CPU-vandblokering til flydende kølesystem 1-pack Sort i 171 dage. Den nuværende pris er 1.070 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² D-RGB CPU-vandblokering til flydende kølesystem 1-pack Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² D-RGB CPU-vandblokering til flydende kølesystem 1-pack Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. dec. 20251.070 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret