Gå til hovedindhold

Ek Water Blocks EkWaterBlocks EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB kølesystem 1-pack Sort 120 mm

Pris fra 1.015 krtil 1.269 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 254 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EkWaterBlocks EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB kølesystem 1-pack Sort 120 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1015 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EkWaterBlocks EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB kølesystem 1-pack Sort 120 mm
1.015 kr
Til butik
EkWaterBlocks EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB kølesystem 1-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

EkWaterBlocks EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA2011, LGA1150, LGA2011-3, LGA1151, AM4, LGA2066, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobber - 120 mm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: EKWB
Artikel nr.: 3831109851685
EAN: 3831109851685
Varenr.: 1001028520
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkøling AIO 360 mm - EK Water Blocks EK‑Nucleus AIO CR360 Lux D‑RGB
-31%1.249 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vandkøling AIO 360 mm - EK Water Blocks EK‑Nucleus AIO CR360 Lux D‑RGB billede

Produktinformation

Effektiv vandkøling til gaming og høj ydelseEK‑Nucleus AIO CR360 Lux D‑RGB er en alt‑i‑én vandkøler til CPU designet til brugere, der ønsker stabil temperaturkontrol og et stilrent look. Med en 360 mm radiator og tre adresserbare D‑RGB blæsere får du både stærk kølekapacitet og en markant visuel opgradering i dit kabinet. Pumpens top er ligeledes oplyst, så hele systemet fremstår gennemført.Til dig der bygger en stærk PCUanset om du gamer, redigerer video eller arbejder med tunge opgaver, er en AIO vandkøler en sikker vej til mere støttende køling end standardløsninger. Den kompakte pumpeblok er let at placere omkring CPU‑soklen, mens de fleksible slanger gør kabelføringen enkel. CR360 Lux passer godt i kabinetter med plads til 360 mm radiator.Produkttype: Alt‑i‑én CPU‑vandkølerRadiatorstørrelse: 360 mmBelysning: Adresserbar D‑RGB på blæsere og pumpeBlæsere: 3 stk.Serie/Model: EK‑Nucleus AIO CR360 Lux...

Produktspecifikationer

Kategori: Computer køling
Vægt: 3.56g
EAN: 3831109851685
Varenr.: 1907206
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkøling AIO 360 mm - EK Water Blocks EK‑Nucleus AIO CR360 Lux D‑RGB
-30%1.269 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vandkøling AIO 360 mm - EK Water Blocks EK‑Nucleus AIO CR360 Lux D‑RGB billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Computer køling
Vægt: 3.56g
EAN: 3831109851685
Varenr.: 1907206

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EkWaterBlocks EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB kølesystem 1-pack Sort 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EkWaterBlocks EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB kølesystem 1-pack Sort 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.015 kr1.015 krKøb
2Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
3Vivas DK1.269 kr1.348 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EkWaterBlocks EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB kølesystem 1-pack Sort 120 mm

PriceData har fulgt prisen på EkWaterBlocks EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB kølesystem 1-pack Sort 120 mm i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.015 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 1.773 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.626 kr.

Den nuværende pris på 1.015 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 20 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for EkWaterBlocks EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB kølesystem 1-pack Sort 120 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for EkWaterBlocks EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB kølesystem 1-pack Sort 120 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 20261.015 kr480 kr (32%)
28. feb. 20261.495 kr130 kr (8%)
27. feb. 20261.625 kr8 kr (0%)
26. feb. 20261.617 kr102 kr (6%)
25. feb. 20261.719 kr17 kr (1%)
24. feb. 20261.736 kr9 kr (1%)
23. feb. 20261.745 kr9 kr (1%)
22. feb. 20261.754 kr1 kr (0%)
20. feb. 20261.755 kr9 kr (1%)
19. feb. 20261.764 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret