Gå til hovedindhold

EIZO FlexScan EV2460 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI DisplayPort

EIZOComputer – tilbehørEAN: 4995047055297
Pris fra 2.564 krtil 3.474 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 910 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.222 kr 14. apr.

Sammenlign priser på EIZO FlexScan EV2460 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI DisplayPort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2564 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EIZO FlexScan EV2460 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI DisplayPort
2.564 kr
Til butik
EIZO FlexScan EV2460 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI DisplayPort billede

Produktinformation

EIZO FlexScan EV2460 - LED-skærm - 23.8" (24" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Eizo Nanao
Artikel nr.: EV2460-BK
EAN: 4995047055297
Varenr.: 995731663
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" EIZO EV2460 - 1920x1080 (FHD) - IPS
2.748 kr
Til butik
24" EIZO EV2460 - 1920x1080 (FHD) - IPS billede

Produktinformation

EIZO EV2460 monitor leverer præcis, ergonomisk kontorydelse med IPS-panel og kompakt fodaftryk til pålidelige produktivitetsarbejdsgange.Størrelse: 23.8"Opløsning: 1920 x 1080 (FHD)Panel type: IPSForbindelser: HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPortSærlige fun...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: EIZO
Kategori: Skaerm
EAN: 4995047055297
Varenr.: 2828122
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Eizo Flexscan Ev2460 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz
3.474 kr
Til butik
Eizo Flexscan Ev2460 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz billede

Produktinformation

23,8" Full HD IPS-panel leverer ensartet sRGB-farve Flimmerfri og Low Blue Light-tilstand reducerer træthed i øjnene Højde, tilt, drej og pivot kan justeres for ergonomisk komfort Indbygget USB 3.2-hub med fire porte og lyd holder skrivebordet ryddeligt Lavt strømforbrug, brede certificeringer og fem års garanti reducerer omkostningerne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: EIZO
Kategori: Skærme
Artikel nr.: EV2460-BK
EAN: 4995047055297
Varenr.: 5011178175

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EIZO FlexScan EV2460 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI DisplayPort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EIZO FlexScan EV2460 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI DisplayPort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.564 kr2.564 krKøb
2Proshop.dk2.748 kr2.748 krKøb
3Dustin DK3.474 kr3.560,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EIZO FlexScan EV2460 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI DisplayPort

PriceData har fulgt prisen på EIZO FlexScan EV2460 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI DisplayPort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.215 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 3.474 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.413 kr.

Den nuværende pris på 2.564 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for EIZO FlexScan EV2460 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI DisplayPort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for EIZO FlexScan EV2460 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI DisplayPort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.564 kr184 kr (7%)
2. jun. 20262.748 kr726 kr (21%)
1. maj 20263.474 kr910 kr (35%)
30. apr. 20262.564 kr15 kr (1%)
29. apr. 20262.549 kr10 kr (0%)
28. apr. 20262.539 kr27 kr (1%)
27. apr. 20262.512 kr11 kr (0%)
26. apr. 20262.523 kr23 kr (1%)
25. apr. 20262.546 kr22 kr (1%)
15. apr. 20262.524 kr302 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret