Gå til hovedindhold

Einhell TP-JS 18/135 Li BL - Solo, Øverste håndtag, Sort, Rød, 45°, Plast, Stål, Træ, 3500 spm, 13,5 cm - SOLO

EinhellRedskaberEAN: 4006825666618
Pris fra 813 krtil 939 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 126 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Einhell TP-JS 18/135 Li BL - Solo, Øverste håndtag, Sort, Rød, 45°, Plast, Stål, Træ, 3500 spm, 13,5 cm - SOLO og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 813 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell TP-JS 18/135 Li BL akku stiksav 18 volt u/batteri og lader
813 kr
Til butik
Einhell TP-JS 18/135 Li BL akku stiksav 18 volt u/batteri og lader billede

Produktinformation

Indgår i Power X-Change familien, hvor batterierne passer til over 300 forskellige maskiner, stiksav anvender 1 x 18 Volt batteri på 1,5 Ah eller mere. Du får med Power X-Change serien en kontinuerlig trådløs drift takket være udskifteligt og højtydende batteri.Denne maskine sikrer dig præcise snit, og pendulslaget kan aktiveres for hurtige snit. Den kraftige akku stiksav med kulfrimotor skaber snit op til 135 mm dybe i træ og 10 mm i stål samt skrå snit op til 45° og er udstyret med hastighedselektronik, en praktisk skærelinjeindikator, et LED-lys, en værktøjs- mindre universal savklingeholder, en støvblæsningsfunktion/sugeadapter, splintbeskyttelse og en softstart-funktion. Levering inkl. 1x stiksavklinge (T-skaft) til træ, men uden batteri eller oplader.Antal slag3500 min^-1Slaglængde 26 mmSavedybde i træ 135 mmSavedybde i plast 20 mmSavedybde i stål 10 mmSmigsnit maks. 45 °Værktøjsfrit klingeskift...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: Stiksav
Artikel nr.: 4321260
EAN: 4006825666618
Varenr.: 3276159
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Einh Akku-Stichsäge TP-JS 18/135 Li BL
914 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell TP-JS 18/135 Li BL - Solo, Øverste håndtag, Sort, Rød, 45°, Plast, Stål, Træ, 3500 spm, 13,5 cm - SOLO
938 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Einhell TP-JS 18/135 Li BL - akku stiksave, 3.500 spm, 2,19 kg
939 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell TP-JS 18/135 Li BL - Solo, Øverste håndtag, Sort, Rød, 45°, Plast, Stål, Træ, 3500 spm, 13,5 cm - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell TP-JS 18/135 Li BL - Solo, Øverste håndtag, Sort, Rød, 45°, Plast, Stål, Træ, 3500 spm, 13,5 cm - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK813 kr852 krKøb
2CompuMail DK914 kr914 krKøb
3CS MEGASTORE DK938 kr977 krKøb
4Boligcenter DK939 kr939 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell TP-JS 18/135 Li BL - Solo, Øverste håndtag, Sort, Rød, 45°, Plast, Stål, Træ, 3500 spm, 13,5 cm - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Einhell TP-JS 18/135 Li BL - Solo, Øverste håndtag, Sort, Rød, 45°, Plast, Stål, Træ, 3500 spm, 13,5 cm - SOLO i 177 dage. Laveste pris i perioden er 813 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 985 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 929 kr.

Den nuværende pris på 813 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Einhell TP-JS 18/135 Li BL - Solo, Øverste håndtag, Sort, Rød, 45°, Plast, Stål, Træ, 3500 spm, 13,5 cm - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Einhell TP-JS 18/135 Li BL - Solo, Øverste håndtag, Sort, Rød, 45°, Plast, Stål, Træ, 3500 spm, 13,5 cm - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026813 kr107 kr (12%)
27. maj 2026920 kr12 kr (1%)
23. maj 2026932 kr28 kr (3%)
20. maj 2026904 kr17 kr (2%)
18. maj 2026921 kr1 kr (0%)
17. maj 2026920 kr10 kr (1%)
15. maj 2026910 kr8 kr (1%)
14. maj 2026918 kr2 kr (0%)
13. maj 2026916 kr8 kr (1%)
12. maj 2026924 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret