Gå til hovedindhold

Einhell TE-CI 18/1 Li-Solo, Slagnøgle, Pistolhåndtag, 1/4, Borepatron til hurtig frigivelse, Sort, Rød, Bælteklips - SOLO

EinhellRedskaberEAN: 4006825618907
Pris fra 357 krtil 689 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 332 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Einhell TE-CI 18/1 Li-Solo, Slagnøgle, Pistolhåndtag, 1/4, Borepatron til hurtig frigivelse, Sort, Rød, Bælteklips - SOLO og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 357 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Einhell TE-CI 18/1 Li-Solo 2300 rpm Sort, Rød
357 kr
Til butik
Einhell TE-CI 18/1 Li-Solo 2300 rpm Sort, Rød billede

Produktinformation

Einhell TE-CI 18/1 Li-Solo. Produkttype: Slagnøgle, Håndtagsform: Pistolhåndtag, Borepatron diameter: 1/4". Tomgang (maks.): 2300 rpm, Maksimal torsion: 140 Nm. Strømkilde: Batteri, Batterispænding: 18 V. Vægt: 1,17 kg

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 4510034
EAN: 4006825618907
Varenr.: 995935924
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell TE-CI 18/1 akku slagskruemaskine 140 Nm. 18V u/batteri og lader
371 kr
Til butik
Einhell TE-CI 18/1 akku slagskruemaskine 140 Nm. 18V u/batteri og lader billede

Produktinformation

Batteridrevet slagskruetrækker leverer op til 140 Nm moment med variabel hastighedsregulering, et kompakt let softgrip-design og 3-LED arbejdslys for klar synlighed. Einhell TE-CI 18/1 batteridrevet slagskruetrækker 140 Nm, 18V uden batteri og lader er en del af Power X-Change-familien og bruger et 1x18V-batteri (2.0 Ah eller højere) til kontinuerlig batteridrift med udskiftelige batterier på tværs af kompatible værktøjer. Power X-Change-systemkompatibilitet Maks. moment: 140 Nm Lavt tilbageslag for at reducere belastning af håndleddet Hastighed: 0-2,300 rpm med hastighedsregulering til præcisionsarbejde 1/4" (6.35 mm) sekskant-bitsholder med mekanisk låsekrave 3-LED arbejdslys til arbejdsområdet Robust aluminiumshus med gummibeskyttelsesflader Bælteclip til praktisk, sikker bæring Bygget til lettere tilspænding af lange eller store skruer med kontrol, komfort og holdbar beskyttelse i daglig brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: SkrueBoremaskine
Artikel nr.: 4510034
EAN: 4006825618907
Varenr.: 2863854
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell TE-CI 18/1 Li-Solo, Slagnøgle, Pistolhåndtag, 1/4, Borepatron til hurtig frigivelse, Sort, Rød, Bælteklips - SOLO
402 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Einhell Akku-slagnøgle 18 V Li-ion Solo - TE-CI 18/1
689 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell TE-CI 18/1 Li-Solo, Slagnøgle, Pistolhåndtag, 1/4, Borepatron til hurtig frigivelse, Sort, Rød, Bælteklips - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell TE-CI 18/1 Li-Solo, Slagnøgle, Pistolhåndtag, 1/4, Borepatron til hurtig frigivelse, Sort, Rød, Bælteklips - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK357 kr357 krKøb
2Proshop DK371 kr410 krKøb
3CS MEGASTORE DK402 kr441 krKøb
4Homeshop DK689 kr689 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell TE-CI 18/1 Li-Solo, Slagnøgle, Pistolhåndtag, 1/4, Borepatron til hurtig frigivelse, Sort, Rød, Bælteklips - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Einhell TE-CI 18/1 Li-Solo, Slagnøgle, Pistolhåndtag, 1/4, Borepatron til hurtig frigivelse, Sort, Rød, Bælteklips - SOLO i 182 dage. Laveste pris i perioden er 357 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 403 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 385 kr.

Den nuværende pris på 357 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Einhell TE-CI 18/1 Li-Solo, Slagnøgle, Pistolhåndtag, 1/4, Borepatron til hurtig frigivelse, Sort, Rød, Bælteklips - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Einhell TE-CI 18/1 Li-Solo, Slagnøgle, Pistolhåndtag, 1/4, Borepatron til hurtig frigivelse, Sort, Rød, Bælteklips - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026357 kr7 kr (2%)
20. maj 2026364 kr32 kr (8%)
12. maj 2026396 kr25 kr (7%)
7. maj 2026371 kr5 kr (1%)
3. maj 2026376 kr20 kr (5%)
20. apr. 2026396 kr25 kr (7%)
16. apr. 2026371 kr32 kr (8%)
15. apr. 2026403 kr7 kr (2%)
31. mar. 2026396 kr14 kr (4%)
25. mar. 2026382 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret