Gå til hovedindhold

Einhell GE-PS 18/15 Li, Børstefri, 12,5 cm, 4,8 m/s, 2,8 cm, Rød, Batteri

EinhellEAN: 4006825682847
Pris fra 932 krtil 1.133 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 201 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 926 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Einhell GE-PS 18/15 Li, Børstefri, 12,5 cm, 4,8 m/s, 2,8 cm, Rød, Batteri og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 932 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell GE-PS 18/15 Li Cordless Pruning Saw
932 kr
Til butik
Einhell GE-PS 18/15 Li Cordless Pruning Saw billede

Produktinformation

Einhell GE-PS 18/15 Li Rød Beskæringssav

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: Kaedesav
Artikel nr.: 4600043
EAN: 4006825682847
Varenr.: 3451385
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Einhell Akku-Astkettensäge GE-PS 18/15 Li Bag Kit
950 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell GE-PS 18/15 Li, Børstefri, 12,5 cm, 4,8 m/s, 2,8 cm, Rød, Batteri
1.133 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell GE-PS 18/15 Li, Børstefri, 12,5 cm, 4,8 m/s, 2,8 cm, Rød, Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell GE-PS 18/15 Li, Børstefri, 12,5 cm, 4,8 m/s, 2,8 cm, Rød, Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK932 kr1.031 krKøb
2CompuMail DK950 kr950 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.133 kr1.133 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell GE-PS 18/15 Li, Børstefri, 12,5 cm, 4,8 m/s, 2,8 cm, Rød, Batteri

PriceData har fulgt prisen på Einhell GE-PS 18/15 Li, Børstefri, 12,5 cm, 4,8 m/s, 2,8 cm, Rød, Batteri i 81 dage. Laveste pris i perioden er 926 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 1.297 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 957 kr.

Den nuværende pris på 932 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Einhell GE-PS 18/15 Li, Børstefri, 12,5 cm, 4,8 m/s, 2,8 cm, Rød, Batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Einhell GE-PS 18/15 Li, Børstefri, 12,5 cm, 4,8 m/s, 2,8 cm, Rød, Batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026932 kr1 kr (0%)
28. maj 2026931 kr6 kr (1%)
8. maj 2026937 kr8 kr (1%)
7. maj 2026945 kr2 kr (0%)
6. maj 2026947 kr3 kr (0%)
2. maj 2026944 kr3 kr (0%)
30. apr. 2026947 kr2 kr (0%)
29. apr. 2026949 kr19 kr (2%)
27. apr. 2026930 kr2 kr (0%)
24. apr. 2026928 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret