Gå til hovedindhold

Einhell CE-CP 18/180 Li E-Solo, Skivesliber, Sort, Rød, Børstefri, 500 rpm, 3000 rpm, Batteri - SOLO

EinhellRedskaberEAN: 4006825638998
Pris fra 873 krtil 1.109 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 236 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 872 kr 15. maj

Sammenlign priser på Einhell CE-CP 18/180 Li E-Solo, Skivesliber, Sort, Rød, Børstefri, 500 rpm, 3000 rpm, Batteri - SOLO og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 873 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Einhell CE-CP 18/180 Li E-Solo 18V Batteri ikke inkluderet
873 kr
Til butik
Einhell CE-CP 18/180 Li E-Solo 18V Batteri ikke inkluderet billede

Produktinformation

Einhell CE-CP 18/180 Li E-Solo. Slibesål type: Skivesliber, Produktfarve: Sort, Rød, Motortype: Børstefri. Tomgang (min.): 500 rpm, Tomgang (maks.): 3000 rpm. Strømkilde: Batteri, Batterispænding: 18 V. Vægt: 1,28 kg, Slibeskivens diameter: 18 cm. Pakkevægt: 2,46 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 2093320
EAN: 4006825638998
Varenr.: 996140574
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell CE-CP 18/180 Li E akku polere-/slibemaskine Ø180 mm. 18V u/batteri og lader
885 kr
Til butik
Einhell CE-CP 18/180 Li E akku polere-/slibemaskine Ø180 mm. 18V u/batteri og lader billede

Produktinformation

Batteridrevet polermaskine/sliber kombinerer 2-i-1 polering og slibning med en brushless motor, Ø180 mm pude og LCD-styret elektronisk hastighed fra 500-3.000 rpm. Einhell CE-CP 18/180 Li E cordless polisher/sander er en del af Power X-Change-familien og kører på ét 18V batteri, med slankt softgrip-design, ergonomisk håndtag og hurtige tilbehørsskift for kontrolleret, komfortabelt arbejde. Power X-Change-system: bruger 1×18V batteri Brushless motor Elektronisk hastighedsregulering med LCD Ø180 mm slibe-/polerpude Velcro-fastgørelse for hurtige tilbehørsskift Spindellås for nem montering af polerskive Designet til effektiv overfladefinish med nem håndtering og fleksibel batteridrift.

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 2093320
EAN: 4006825638998
Varenr.: 2858754
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell CE-CP 18/180 Li E-Solo, Skivesliber, Sort, Rød, Børstefri, 500 rpm, 3000 rpm, Batteri - SOLO
896 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Einhell Poler/slibemaskine Ø180mm. Solo 18V - CE-CP 18/180 Li E - 2093320
1.109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell CE-CP 18/180 Li E-Solo, Skivesliber, Sort, Rød, Børstefri, 500 rpm, 3000 rpm, Batteri - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell CE-CP 18/180 Li E-Solo, Skivesliber, Sort, Rød, Børstefri, 500 rpm, 3000 rpm, Batteri - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK873 kr873 krKøb
2Proshop DK885 kr924 krKøb
3CS MEGASTORE DK896 kr935 krKøb
4Homeshop DK1.109 kr1.109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell CE-CP 18/180 Li E-Solo, Skivesliber, Sort, Rød, Børstefri, 500 rpm, 3000 rpm, Batteri - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Einhell CE-CP 18/180 Li E-Solo, Skivesliber, Sort, Rød, Børstefri, 500 rpm, 3000 rpm, Batteri - SOLO i 147 dage. Laveste pris i perioden er 872 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 919 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 892 kr.

Den nuværende pris på 873 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Einhell CE-CP 18/180 Li E-Solo, Skivesliber, Sort, Rød, Børstefri, 500 rpm, 3000 rpm, Batteri - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Einhell CE-CP 18/180 Li E-Solo, Skivesliber, Sort, Rød, Børstefri, 500 rpm, 3000 rpm, Batteri - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026873 kr12 kr (1%)
28. maj 2026885 kr7 kr (1%)
27. maj 2026878 kr6 kr (1%)
15. maj 2026872 kr1 kr (0%)
10. maj 2026873 kr6 kr (1%)
9. maj 2026879 kr1 kr (0%)
1. maj 2026878 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026879 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026878 kr6 kr (1%)
15. mar. 2026884 kr14 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret