Gå til hovedindhold

Einhell 4137875, Hæftepakker, 1,9 cm, 5,7 mm, 3000 hæfteklammer, Sølv

EinhellRedskaberEAN: 4006825658385
Pris fra 100 krtil 139 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Einhell 4137875, Hæftepakker, 1,9 cm, 5,7 mm, 3000 hæfteklammer, Sølv og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 100 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Einhell 4137875 hæfteklamme Hæftepakker 3000 hæfteklammer
100 kr
Til butik
Einhell 4137875 hæfteklamme Hæftepakker 3000 hæfteklammer billede

Produktinformation

Einhell 4137875. Type: Hæftepakker, Hæfteklamme benlængde: 1,9 cm, Hæfteklammekronens bredde: 5,7 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 4137875
EAN: 4006825658385
Varenr.: 1000758360
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell 4137875, Hæftepakker, 1,9 cm, 5,7 mm, 3000 hæfteklammer, Sølv
134 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Einhell klamme 5,7x19 mm. 3000 stk.
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell 4137875, Hæftepakker, 1,9 cm, 5,7 mm, 3000 hæfteklammer, Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell 4137875, Hæftepakker, 1,9 cm, 5,7 mm, 3000 hæfteklammer, Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK100 kr100 krKøb
2CS MEGASTORE DK134 kr173 krKøb
3Homeshop DK139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell 4137875, Hæftepakker, 1,9 cm, 5,7 mm, 3000 hæfteklammer, Sølv

PriceData har fulgt prisen på Einhell 4137875, Hæftepakker, 1,9 cm, 5,7 mm, 3000 hæfteklammer, Sølv i 174 dage. Laveste pris i perioden er 100 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 100 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Einhell 4137875, Hæftepakker, 1,9 cm, 5,7 mm, 3000 hæfteklammer, Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Einhell 4137875, Hæftepakker, 1,9 cm, 5,7 mm, 3000 hæfteklammer, Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026100 kr20 kr (17%)
7. maj 2026120 kr2 kr (2%)
19. feb. 2026122 kr7 kr (5%)
7. feb. 2026129 kr7 kr (6%)
16. jan. 2026122 kr7 kr (5%)
1. jan. 2026129 kr9 kr (8%)
19. dec. 2025120 kr2 kr (2%)
11. dec. 2025122 kr7 kr (5%)
10. dec. 2025129 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret