Gå til hovedindhold

Eglo Romao-z Loftlampe ø57 - Rgb + Tw - Smart Belysning Med Zigbee & Bluetooth

EgloCentral styring af hjemmetEAN: 9008606243921
Pris fra 1.399 krtil 1.620 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 221 kr (14% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.159 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Eglo Romao-z Loftlampe ø57 - Rgb + Tw - Smart Belysning Med Zigbee & Bluetooth og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1399 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Z Romao plafond, taupe
-9%1.399 kr
Før 1.530 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eglo Z Romao plafond, taupe billede

Produktinformation

Smart plafond fra Eglo til zigbee styring Romao LED plafonden er en del af Connect Z serien fra Eglo. Plafonden er lavet af et rund lampeskærm i taupe-farvet hørstof og en hvid plastik diffuser for design. LED lyset kan styres efter dit behov. Vælg mellem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Belysning
Farve: taupe/white
Størrelse: 570 x 150 mm
EAN: 9008606243921
Varenr.: 4242804332
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Romao plafond, taupe
1.399 kr
Til butik
Eglo Z Romao plafond, taupe billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: taupe/white
Størrelse: 570 x 150 mm
EAN: 9008606243921
Varenr.: 4242804332
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Romao plafond, taupe
1.530 kr
Til butik
Eglo Z Romao plafond, taupe billede

Produktinformation

Smart plafond fra Eglo til zigbee styring Romao LED plafonden er en del af Connect Z serien fra Eglo. Plafonden er lavet af en rund lampeskærm i taupe-farvet hørstof og en hvid plastik diffuser for design. LED lyset kan styres efter dit behov. Vælg mellem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Lamper & spots
Farve: taupe/white
Størrelse: 570 x 150 mm
EAN: 9008606243921
Varenr.: 4242804332
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z ROMAO SMART loftlampe taupe M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE
1.548 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eglo Romao-z Loftlampe ø57 - Rgb + Tw - Smart Belysning Med Zigbee & Bluetooth
1.559,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo Romao-Z loftslampe taupe Ø57 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth
1.620 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eglo Romao-z Loftlampe ø57 - Rgb + Tw - Smart Belysning Med Zigbee & Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eglo Romao-z Loftlampe ø57 - Rgb + Tw - Smart Belysning Med Zigbee & Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.399 kr1.399 krKøb
2Greenline1.399 kr1.399 krKøb
3BilligVVS DK1.530 kr1.530 krKøb
4Proshop DK1.548 kr1.548 krKøb
5Gucca.dk1.559,95 kr1.559,95 krKøb
6Teknikproffset DK1.620 kr1.679 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eglo Romao-z Loftlampe ø57 - Rgb + Tw - Smart Belysning Med Zigbee & Bluetooth

PriceData har fulgt prisen på Eglo Romao-z Loftlampe ø57 - Rgb + Tw - Smart Belysning Med Zigbee & Bluetooth i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.159 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.261 kr.

Den nuværende pris på 1.399 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Eglo Romao-z Loftlampe ø57 - Rgb + Tw - Smart Belysning Med Zigbee & Bluetooth. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Eglo Romao-z Loftlampe ø57 - Rgb + Tw - Smart Belysning Med Zigbee & Bluetooth de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20261.399 kr160 kr (13%)
31. maj 20261.239 kr160 kr (11%)
30. maj 20261.399 kr160 kr (13%)
12. maj 20261.239 kr160 kr (11%)
11. maj 20261.399 kr160 kr (13%)
9. maj 20261.239 kr49 kr (4%)
3. maj 20261.288 kr129 kr (11%)
24. apr. 20261.159 kr10 kr (1%)
23. apr. 20261.169 kr10 kr (1%)
3. apr. 20261.159 kr129 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret