Gå til hovedindhold

Eglo - Monterolo-z - Udendørs Bedlampe - Hvid - ø 60 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt

EGLOCentral styring af hjemmetEAN: 9008606232567
Pris fra 1.169 krtil 2.258 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.089 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.064 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Eglo - Monterolo-z - Udendørs Bedlampe - Hvid - ø 60 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1169 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT-Z MONTEROLO-Z udendørs kugle i hvid
1.169 kr
Til butik
EGLO CONNECT-Z MONTEROLO-Z udendørs kugle i hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: EGLO
Kategori: Udendørsbelysning
Farve: 2
Artikel nr.: 900272
EAN: 9008606232567
Varenr.: 24944253
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO MONTEROLO-Z SMART
1.668 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eglo - Monterolo-z - Udendørs Bedlampe - Hvid - ø 60 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt
2.059,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo Monterolo-Z udendørs globus hvid Ø60 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth
2.258 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eglo - Monterolo-z - Udendørs Bedlampe - Hvid - ø 60 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eglo - Monterolo-z - Udendørs Bedlampe - Hvid - ø 60 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.169 kr1.368 krKøb
2Proshop DK1.668 kr1.668 krKøb
3Gucca.dk2.059,95 kr2.059,95 krKøb
4Teknikproffset DK2.258 kr2.327 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eglo - Monterolo-z - Udendørs Bedlampe - Hvid - ø 60 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt

PriceData har fulgt prisen på Eglo - Monterolo-z - Udendørs Bedlampe - Hvid - ø 60 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.064 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 2.266 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.482 kr.

Den nuværende pris på 1.169 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Eglo - Monterolo-z - Udendørs Bedlampe - Hvid - ø 60 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Eglo - Monterolo-z - Udendørs Bedlampe - Hvid - ø 60 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 20261.169 kr499 kr (30%)
17. maj 20261.668 kr499 kr (43%)
12. maj 20261.169 kr499 kr (30%)
11. maj 20261.668 kr499 kr (43%)
10. maj 20261.169 kr499 kr (30%)
9. maj 20261.668 kr499 kr (43%)
3. maj 20261.169 kr499 kr (30%)
2. maj 20261.668 kr499 kr (43%)
29. apr. 20261.169 kr499 kr (30%)
28. apr. 20261.668 kr499 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret