Gå til hovedindhold

Eglo Fueva-Z loftslampe i børstet stål 21x21 - TW - Zigbee, Bluetooth

EgloCentral styring af hjemmetEAN: 9008606225705
Pris fra 309 krtil 353 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 275 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Eglo Fueva-Z loftslampe i børstet stål 21x21 - TW - Zigbee, Bluetooth og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 309 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Fueva Bath loftlampe, børstet stål, 21x21 cm
309 kr
Til butik
Eglo Z Fueva Bath loftlampe, børstet stål, 21x21 cm billede

Produktinformation

"Smart badeværelsesloftlampe fra Eglo til zigbee styring Fueva er en enkel loftlampe i børstet stål fra Eglo med indbygget LED. Loftlampen har navnet ""Bath"" fordi den er IP44 sikret, hvilket betyder, at den på installeres i loft

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: gray
Størrelse: 21x21 cm
EAN: 9008606225705
Varenr.: 4242804206
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo Fueva-Z loftslampe i børstet stål 21x21 - TW - Zigbee, Bluetooth
322 kr
Til butik
Eglo Fueva-Z loftslampe i børstet stål 21x21 - TW - Zigbee, Bluetooth billede

Produktinformation

Forbedr stemningen i din bolig med Eglo Fueva-Z-loftslampen i børstet stål. Dette stilfulde og moderne belysningsarmatur blander problemfrit funktionalitet med moderne design og tilføjer et strejf af elegance til ethvert rum. Med TW-teknologi (Tunable White), Zigbee- og Bluetooth-kompatibilitet tilbyder denne loftslampe alsidige belysningsmuligheder, der passer til dit humør og dine behov. Specifikationer: Materiale: Børstet stål, Dimensioner: 21 x 21 tommer, Teknologi: TW (Tunable White), Zigbee, Bluetooth, Stil: Moderne, slankt design, Velegnet til: Stuer, soveværelser, køkkener og meget mere, Opgrader belysningen i dit hjem med Eglo Fueva-Z loftslampen, og oplev den perfekte kombination af stil og funktionalitet. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Loftslamper
EAN: 9008606225705
Varenr.: D04236
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Z Fueva Bath loftlampe, børstet stål, 21x21 cm
338 kr
Til butik
Eglo Z Fueva Bath loftlampe, børstet stål, 21x21 cm billede

Produktinformation

"Smart badeværelsesloftlampe fra Eglo til zigbee styring Fueva er en enkel loftlampe i børstet stål fra Eglo med indbygget LED. Loftlampen har navnet ""Bath"" fordi den er IP44 sikret, hvilket betyder, at den på installeres i loft

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: gray
Størrelse: 21x21 cm
EAN: 9008606225705
Varenr.: 4242804206
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Fueva Bath loftlampe, børstet stål, 21x21 cm
339 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Z Fueva Bath loftlampe, børstet stål, 21x21 cm
339 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Fueva Bath loftlampe, børstet stål, 21x21 cm
345 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z FUEVA SMART loftlampe børstet stål M/TUNABLE WHITE
353 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eglo Fueva-Z loftslampe i børstet stål 21x21 - TW - Zigbee, Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eglo Fueva-Z loftslampe i børstet stål 21x21 - TW - Zigbee, Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline309 kr309 krKøb
2Teknikproffset DK322 kr381 krKøb
3LavprisEl338 kr338 krKøb
4LampeGuru.dk339 kr339 krKøb
5LavprisVVS339 kr339 krKøb
6BilligVVS DK345 kr345 krKøb
7Proshop DK353 kr392 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eglo Fueva-Z loftslampe i børstet stål 21x21 - TW - Zigbee, Bluetooth

PriceData har fulgt prisen på Eglo Fueva-Z loftslampe i børstet stål 21x21 - TW - Zigbee, Bluetooth i 183 dage. Laveste pris i perioden er 219 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 283 kr.

Den nuværende pris på 309 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Eglo Fueva-Z loftslampe i børstet stål 21x21 - TW - Zigbee, Bluetooth. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Eglo Fueva-Z loftslampe i børstet stål 21x21 - TW - Zigbee, Bluetooth de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026309 kr4 kr (1%)
12. maj 2026305 kr4 kr (1%)
11. maj 2026309 kr4 kr (1%)
4. maj 2026305 kr14 kr (4%)
3. maj 2026319 kr44 kr (16%)
26. apr. 2026275 kr24 kr (8%)
25. apr. 2026299 kr24 kr (9%)
24. apr. 2026275 kr12 kr (4%)
23. apr. 2026287 kr12 kr (4%)
3. apr. 2026275 kr30 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret