Gå til hovedindhold

Eglo - Fueva-z - Led Panel - Sort - 21x21 Cm - Tw Zigbee Bt

EgloCentral styring af hjemmetEAN: 9008606225651
Pris fra 239 krtil 299,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 60,95 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 151 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Eglo - Fueva-z - Led Panel - Sort - 21x21 Cm - Tw Zigbee Bt og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Fueva Bath loftlampe, sort, 21x21 cm
239 kr
Til butik
Eglo Z Fueva Bath loftlampe, sort, 21x21 cm billede

Produktinformation

"Smart badeværelsesloftlampe fra Eglo til zigbee styring Fueva er en enkel loftlampe i sort fra Eglo med indbygget LED. Loftlampen har navnet ""Bath"" fordi den er IP44 sikret, hvilket betyder, at den på installeres i loftet på di

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: 21x21 cm
EAN: 9008606225651
Varenr.: 4242804183
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z FUEVA SMART loftlampe sort M/TUNABLE WHITE
245 kr
Til butik
EGLO CONNECT.Z FUEVA SMART loftlampe sort M/TUNABLE WHITE billede

Produktinformation

EGLO CONNECT-Z FUEVA-Z loftlampe i hvid. Højde 2,8 cm, længde 21 cm, bredde 21 cm. LED, 16,5 watt, 2250 lumen, 2700-6500 kelvin, Tunable white. Lampen kan dæmpes og styres med fjernbetjening (medfølger ikke), via AwoX Home Control app (gratis), eller ved stemmestyring. Zigbee er kompatibel med Amazon Alexa og Google Assistent. IP44. Dette produkt indeholder en lyskilde med energieffektivitetsklasse: E.

Produktspecifikationer

Mærke: EGLO
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 900109
EAN: 9008606225651
Varenr.: 3052550
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Z Fueva Bath loftlampe, sort, 21x21 cm
295 kr
Til butik
Eglo Z Fueva Bath loftlampe, sort, 21x21 cm billede

Produktinformation

"Smart badeværelsesloftlampe fra Eglo til zigbee styring Fueva er en enkel loftlampe i sort fra Eglo med indbygget LED. Loftlampen har navnet ""Bath"" fordi den er IP44 sikret, hvilket betyder, at den på installeres i loftet på di

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: 21x21 cm
EAN: 9008606225651
Varenr.: 4242804183
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo Fueva-Z loftslampe sort 21x21 - TW - Zigbee, Bluetooth
298 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Fueva Bath loftlampe, sort, 21x21 cm
299 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eglo - Fueva-z - Led Panel - Sort - 21x21 Cm - Tw Zigbee Bt
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eglo - Fueva-z - Led Panel - Sort - 21x21 Cm - Tw Zigbee Bt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eglo - Fueva-z - Led Panel - Sort - 21x21 Cm - Tw Zigbee Bt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline239 kr239 krKøb
2Proshop DK245 kr284 krKøb
3LavprisEl295 kr295 krKøb
4Teknikproffset DK298 kr357 krKøb
5BilligVVS DK299 kr299 krKøb
6Gucca.dk299,95 kr299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eglo - Fueva-z - Led Panel - Sort - 21x21 Cm - Tw Zigbee Bt

PriceData har fulgt prisen på Eglo - Fueva-z - Led Panel - Sort - 21x21 Cm - Tw Zigbee Bt i 181 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 245 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 211 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 13% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Eglo - Fueva-z - Led Panel - Sort - 21x21 Cm - Tw Zigbee Bt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Eglo - Fueva-z - Led Panel - Sort - 21x21 Cm - Tw Zigbee Bt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026239 kr6 kr (2%)
16. maj 2026245 kr6 kr (3%)
3. maj 2026239 kr24 kr (11%)
23. apr. 2026215 kr28 kr (12%)
22. apr. 2026243 kr28 kr (13%)
21. apr. 2026215 kr64 kr (42%)
11. apr. 2026151 kr64 kr (30%)
8. apr. 2026215 kr28 kr (12%)
7. apr. 2026243 kr28 kr (13%)
3. apr. 2026215 kr24 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret