Gå til hovedindhold

EGLO CONNECT.Z SIMOLARIS SMART loftlampe sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE

EgloCentral styring af hjemmetEAN: 9002759996017
Pris fra 524 krtil 722 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 198 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 389,74 kr 2. maj

Sammenlign priser på EGLO CONNECT.Z SIMOLARIS SMART loftlampe sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 524 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Z Simolaris loftlampe, 47 cm
524 kr
Til butik
Eglo Z Simolaris loftlampe, 47 cm billede

Produktinformation

Smart loftlampe fra Eglo til zigbee styring Simolaris LED loftlampe er en del af Connect Z serien fra Eglo. Loftlampen er lavet i aluminium og metal med en indvendig LED-profil af hvidt plast. LED lyset kan styres efter dit behov. Vælg mellem varmt hvidt,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: 470 x 55 x 110 mm
EAN: 9002759996017
Varenr.: 4242803760
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Z Simolaris loftlampe, 47 cm
-17%529 kr
Før 637 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eglo Z Simolaris loftlampe, 47 cm billede

Produktinformation

Smart loftlampe fra Eglo til zigbee styring Simolaris LED loftlampen er en del af Connect Z serien fra Eglo. Loftlampen er lavet i aluminium og metal med en indvendig LED-profil af hvidt plast. LED lyset kan styres efter dit behov. Vælg mellem varmt hvidt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Belysning
Farve: black
Størrelse: 470 x 55 x 110 mm
EAN: 9002759996017
Varenr.: 4242803760
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Simolaris loftlampe, 47 cm
609 kr
Til butik
Eglo Z Simolaris loftlampe, 47 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: 470 x 55 x 110 mm
EAN: 9002759996017
Varenr.: 4242803760
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z SIMOLARIS SMART loftlampe sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE
636 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Simolaris loftlampe, 47 cm
637 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT-Z SIMOLARIS-Z loftlampe i sort
689 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo Simolaris-Z loftslampe sort L47 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth
722 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT.Z SIMOLARIS SMART loftlampe sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT.Z SIMOLARIS SMART loftlampe sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl524 kr524 krKøb
2LavprisVVS529 kr529 krKøb
3Greenline609 kr609 krKøb
4Proshop DK636 kr675 krKøb
5BilligVVS DK637 kr637 krKøb
6CS MEGASTORE DK689 kr728 krKøb
7Teknikproffset DK722 kr781 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO CONNECT.Z SIMOLARIS SMART loftlampe sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE

PriceData har fulgt prisen på EGLO CONNECT.Z SIMOLARIS SMART loftlampe sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE i 122 dage. Laveste pris i perioden er 339 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 609 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 504 kr.

Den nuværende pris på 524 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for EGLO CONNECT.Z SIMOLARIS SMART loftlampe sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for EGLO CONNECT.Z SIMOLARIS SMART loftlampe sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026524 kr5 kr (1%)
30. maj 2026529 kr5 kr (1%)
26. maj 2026524 kr85 kr (14%)
22. maj 2026609 kr85 kr (16%)
12. maj 2026524 kr85 kr (14%)
11. maj 2026609 kr85 kr (16%)
9. maj 2026524 kr16 kr (3%)
7. maj 2026540 kr150,26 kr (39%)
2. maj 2026389,74 kr93,26 kr (19%)
24. apr. 2026483 kr20 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret